Kabızlıktan Kurtulma Kabızlık Sorununa Çare

Kabızlıktan Kurtulmak ve Kabızlık Sorununa Çare arayanlar bu karışımları uygulasınlar ve kabızlıktan kurtulsunlar. İşte kabızlığa fayda sağlayan özel karışımlar! Bunlardan birini 1 hafta boyunca uygulayın eğer tesiri olmazsa diğer seçeneklerden birini uygulayın. Muhakkak birisi sorununuza çare olacaktır. Herkesin vücut metobalizması farklı olduğu için herkeste aynı sonuçlar alınamıyor bu yüzden size hangi karışım uygunsa onu uygulamanız gerekir.

1-) İncir ve kayısı iyi gelir ama özellikle İnciri akşamdan zeytinyağına koyun, sabah inciri yiyin ve bunu her gün tekrarlayın.

2-) Yulaf Ezmes. Yulaf bağırsaklarınızı çalıştırır, çok yararlı bir gıdadır. Sabah kalktığınızda Yulaf Ezmesi tüketin ve 1 tane patates haşlaması da yiyin. Ekmek yemeyin.

3-) Pancar Salatası Çiğ ya da haşlamasını yiyin. Patates haşlamasının yanında iyi gider.

4-) Aç karnına armut yiyin.

5-) Sabah yemekten yarım saat önce bir bardak ılık bal şerbeti için. Bol kayısı tüketin. Vücutta Magnezyum eksikse magnezyum tableti alın.

6-) Acı çehre tohumu çiğneyin ve sonra su ile yutun. Bunu sık sık yapmayın.

7-) Bir bardak ılık su, iki kaşık keçi boynuzu pekmezi, içine de limon sıkın ve için yarım saat sonrada kahvaltı ediniz.

😎 Sabah aç karnına 2-3 adet bamya tohumu öğütülmüş yada parçalanmış olursa yutup üstüne ılık su içiyorsunuz.

Bir Cevap Yazın