Dermoskin Lip Care Stick SPF 30 ve Dermoskin Lip Care Stick For Dry Skin (Dermoskin Lip Care Stick Set) Ürün İncelemesi

Ürün setini Dermoeczanem’den 18 TL’ye satın almıştım.

Öncelikle Dermoskin Lip Care Stick SPF 30 (Güneş Koruyucu Dudak Nemlendiricisi’nden) bahsedeyim. Ürünü alma sebebim zaten güneşin zararlı etkilerine karşı olan dudak nemlendiricisi olduğunu görmüş olmamdı. İlk kez böyle bir ürüne rastladım açıkçası bu nedenle hoşuma gitti aldım. Ne zaman güneşe çıksam hemen öncesinde bunu uyguladım. Makyajsızken sadece bu, makyajlı iken ruj altına uyguladım. Bence sadece cildimizi değil dudaklarımızı da güneşin zararlı etkilerine karşı korumalıyız. Kokusu çok hoş, Shea Butter kullananlar bilir kokusunu zaten.

İkinci olarak Dermoskin Lip Care Stick For Dry Skin (Kuru Dudaklar İçin olandan) bahsedeyim. Ürün ciddi nem veriyor dudağa. Tarçın ve kakao karışımı kokuya sahip, çok beğendim. Kış ayında özellikle kullandım. Genel olarak bu iki ürünü sırayla uyguladım . Atıyorum pazartesi dışarı çıkıyorum diyelim, Turuncu dudak nemlendiricisini o zaman kullanıyorum. Salı evdeyim diyelim, mor dudak nemlendiricisini de o zaman uyguluyorum.

Ben bu seti çok sevdiğimi söylemeliyim. Uzun zamandır da idare ediyor bitmedi. Çok bereketli ürün, zaten balmların ruj şeklinde kalıba sahip olması daha iyi, daha uzun süre gidiyor. Kısaca dudaklarınızı güneşten korumak amacıyla ve dışarı çıkmadığınız zamanlarda bakım yapmak amacıyla bu ikili seti kesinlikle kullanın derim.

One comment

Bir Cevap Yazın