2021 Royal Rumble Maç Tahminlerim (Erkekler)

‘Royal Rumble’ı Kazanma İhtimali Yüksek Olan Erkek Güreşçiler (Ve Kazanmasını İstediğim Güreşçiler)

Finn Balor, 2019 sonunda NXT’ye dönüş yaparak NXT’yi parlattı. Zaten WWE’nin amacı da buydu. Umarım 2021 Royal Rumble kazananı olarak döner.

  1. Finn Balor

Finn Balor ‘demon’ hali ile Royal Rumble’ı kazanırsa hiç şaşmayın! Kazanmalı da… Hatırlarsanız, izleyenler biliyordur, Demon karakteriyle en abartılmış güreşçi olan Roman Reigns’i yenmişti. Bu o zamanlarda çok ender görülen bir durumdu. Resmen putlaştırılmıştı çünkü. Kadınlarda heel Bayley, erkeklerde demon Balor favori güreşçilerim. İkisi kazanırsa efsane olur, kazanmazsa eğer, alttaki 2. ve 3. ihtimaller çok yüksek.

En Abartılmış (Overrated) 15 Erkek Güreşçi WWE – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

2. ‘The Fiend’ Bray Wyatt

The Fiend bu sene Royal Rumble’ı kazanırsa hiç şaşırmam! Bir o kadar da sevinirim. Kendisinin overrated olduğunu düşünenler var ancak Roman Reigns’den daha overrated güreşçi görmedim ben. Kesinlikle kazanma ihtimali bir hayli yüksek. Ben WWE’de erkekler ve kadınlar royal rumble’ında geçmişi incelersek bir uyuma göre kazanan olduğunu düşünüyorum. Mesela 2018’de Asuka ve Shinsuke, 2019’da Becky ve Seth, 2020’de Charlotte ve Drew (2020: Bu ikisi revaçta ve sevilen güreşçiler oldukları için bence kazandılar, bu nedenle diğerlerine göre uyumu daha az. Yani muhtemelen WWE bu uyumu düşünüyordur. Bu yazımızı incelemek isterseniz eğer;

Keşke 2021 Royal Rumble’ını Bu İkili Kazansa Dediğimiz Güreşçiler (Erkekler Ve Kadınlar) – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

3. Aj Styles

Ben açıkçası Aj Styles’ın underrated olduğunu düşünüyorum. Royal Rumble’ı çok önceden kazanması gerekiyordu. Umarım bu yıl kazanır. Çünkü WWE bu kadar yetenekli bir güreşçiyi zor bulur.

4. Samoe Joe

Eğer Samoe Joe kazanırsa bu gerçekten büyük sürpriz olur. Çünkü son yıllarda maçlardan çok yorumculuk yaparken görüyoruz. Değil Royal Rumble’ı kazanmak, maça çıkması bile zor görünüyor çünkü birsürü beyin sarsıntısı geçirdi. Kilosuna rağmen çoğu güreşçiden daha yetenekli ve Underrated (Hak Ettiği Değeri Görmeyen) Gelecekte bunun değişeceğini düşünüyorum.

Diğer Underrated Güreşçileri incelemek isterseniz;

WWE’nin Değerini Bilmediği (Underrated) 30 Erkek Güreşçi – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

5. Jeff Hardy

Jeff Hardy, WWE’nin eskiden overrated şimdi ise underrated karakterlerinden biri. Zaten eski güreşçilerin kaderi bu. Kadınlarda da Mickie James öyle, ancak eski güreşçiler güreşmediği halde daha çok para alır. Herneyse, Jeff Hardy artık gerçekten Royal Rumble’ı kazanmayı hak ediyor.

One comment

Bir Cevap Yazın