Oral Seks Nasıl Yapılır? Oral Seksin Püf Noktaları!

Oral Seks Nasıl Yapılır?

Oral seks, karşılıklı olarak iyice temizlendikten sonra, eşlerin birbirlerinin cinsel organını ya da anüsünü uyarmak için ağız ve dil kullanmayı içerir.

Bir Kadına Oral Sex Nasıl Yapılır?

Eşinizin vajinasını uyarmada da yardımcı olacak şekilde, önce üst uyluklarını ve vajina bölgesini öpmeniz, emmeniz, ve buna biraz zaman ayırmanız onu mutlu edecektir. Vajinanın uyarılmış olmasına yardımcı olmak için önce üst uyluklarını ve vajinasının etrafındaki bölgeyi öpmek ve dokunmak için biraz zaman harcarsanız bundan zevk alabilir. Tüm genital bölge hassastır, ancak çoğu kadın için klitoris (8.000 sinir ucu ile) en hassas kısımdır. Yavaş hareketlerden sonra dilinizi vajinanın içine sokabilirsiniz. Sonra vajina içini ve dudaklarını yalamaya devam edin. Eşiniz kontrolü ele alıp kafanızı bastırmasını veya saçınızdan tutmak isteyecektir!

Bir Erkeğe Oral Seks Nasıl Yapılır?

Eşiinizin penisini uyarmak için elinizi kullanabilirsiniz. Penisini elinizle tutarak, nereye kadar yaladığınızı kontrol edin. Penis oldukça hassastır, bu yüzden ilk başta nazik davranın ve yavaş yavaş hızlanın. Eliniz eşinizin penisindeyken testislerini emin. Penisi ağzınızdayken testislerini sıkarak eşinizi çıldırtabilirsiniz!

Bizim önerimiz bunları ayrı ayrı yapmak ve 69 pozisyonunda aynı anda yapmanızdır. Ulaşacağınız zevk hatsafhada olacaktır!

Oral Seksin Faydalarını Öğrenmek İsterseniz;

Oral Seksin Faydaları – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Çok Merak Edilen Soru İçin;

Oral Seks İle Hamile Kalınır mı? – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Bir Cevap Yazın