Vajinal Seks Nasıl Yapılır? Vajinal Seksin Püf Noktaları

Vajinal Seks Nasıl Yapılır? Vajinal Seksin Püf Noktaları!

Tüm seks çeşitleri arasında gerçek birleşme diyebildiğimiz tek ilişki sadece vajinal sekstir. Doğal olarak en önemli ilişki de budur. Eşlerin ilişkisini derinden etkileyen hayati bir durumdur. Bu nedenle doğru yapılması ilişkinizin kalıcığı için çok büyük önem arz eder. Sekste kişilerin uyumu da çok önemlidir. Seksin nasıl olacağını doğal olarak belirleyen etkendir bu. Bu etkenden dolayı vajinal seksin nasıl yapılacağı konusunda tek bir yol yoktur. Her zaman aynı şekilde seks yapılmayacağı için. Aslına bakılırsa, bu eşinizle nasıl ilişkiniz olduğuna bağlıdır. Birbirinize karşı aşırı istekli ve tutkuluysanız çok sert sevişirsiniz, veya bu istek ve tutku, aşkla kamçılandı ise hem sert sevişir hem yumuşak dokunuşlarla birbirinize olan aşkınızı gösterirsiniz. Bu çok öznel bir örnek, çok daha farklı bir durum da yaşanabilir. Biz genel olarak vajinal seks nasıl yapılır, neleri, nasıl yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

Vajinal Seks Nasıl Yapılmalıdır?

Önsevişmeyi uzun tutmalısınız. Bu hem vajinal sekste hem anal sekste geçerlidir. Böylece siz erkekler, kendinizi de kadınınızı da uyarmış olacaksınız. Bu önsevişme karşılıklı okşamayı, ovmayı (kadın erkeğin penisini ovarken erkek de kadının klitorisini ovarak uyarır), dokunmayı (erkeğin testislerine dokunarak, kadının vajinasına dokunarak) ve karşılıklı yalamayı (69 pozisyonunda oral seks yapmayı) içerir. Önsevişme, birbirlerine istek duyan herkes için keyifli olmalıdır.

Hazır olduğunuzda sevişme öncesi evreyi geride bırakıp eşinizin penisini içinize alabilirsiniz. İkiniz de tahrik oldunuz, ne kadar tahrik olursanız penisin vajinaya girmesi o kadar kolay olur. Vajina nemlendiğinde ve penis dikleştiğinde, tahrik olduğunuzu bileceksiniz. İster erkeğinizin önünde domalarak penisini içinize alın, ister kadınınızı kucağınıza alarak penisini içine sokun. Hepsi birbirinden zevklidir. Ancak kucak pozisyonu kadını zorlayabilir. Burada kontrolü erkeğin eline alması önemli ve muhtemeldir. Hangi pozisyonda olursanız olun birleşirken birbirinizle sürekli öpüşün. Bu öpüşme neticesinde penisinizi eşinizin vajinasında hızlandırıp git gel yapabilirsiniz. İsterseniz birbirinize sert dokunuşlar vuruşlar, tutmalar da yapabilirsiniz. Misyonerde kadının erkeğin omuzlarını ısırması veya erkeğin kadının kalçalarına vurması gibi. Bu daha çok nasıl bir tarzınız olduğu ile, nasıl uyumunuz olduğu ile ilgilidir. Sonuç itibarı ile, vajina içi, erkeğin penisindeki sinir uçlarını uyarır. Penis vajinayı ittikçe erkek ve kadın organları iyice sulanır. Bu itip çekilme eylemi sonucunda da orgazm yaşanır.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, vajina doğal bir salgı bulundurduğundan, bu kayganlık sebebi ile herhangi bir yağ vesaire uygulamanıza gerek yoktur. Vajina esnek olduğundan, ilk kez yapıyorsanız bile, canınız acımayacaktır. Aksine büyük zevk alacaksınız. Bir diğer ihtimalle de anal seksteki gibi tatlı bir acı yaşarsınız. Birçok kadın bunun canını çok acıtacağını sanıyor. Aksine en büyük zevki siz tadıyorsunuz. Bilimsel olarak, kadınlar erkeklerin aldığı zevkten daha çok zevk alır bu ilişkiden. Hatta erkekten daha çok rahatlar yani boşalırlar. Yani siz kadınlar, kocanızla her gün veya haftada birkaç gün seks yapmamanız için hiçbir sebep yok! Böylece aşkınız kalıcı olacaktır.

Ayda, yılda bir seks yapan evli çiftler, mutlu bir beraberlik beklemeyin, birbirinize olan aşkınız seks yapma isteğinizi kamçılasın! Birbirinize karşılıklı uyum sağlayarak bu sorunu ortadan kaldırın Unutmayın! Her açıdan uyumlu olsanız bile, sekste uyum yoksa o ilişki kalıcı değildir, kalıcı bile olsa gerçekliği tartışılır. (Bunu evli çiftler için söylüyorum.)

Vajinal Seksin Faydalarını merak edenlere;

Vajinal Seksin Faydaları – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Vajina Hakkında İlginç Bilgiler için;

Vajina Hakkında Herkesin Bilmesi Gerekenler! – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Vajina Islaklığı Hakkında;

Vajina fazla ıslak olabilir mi? – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Vajinanın Temiz Olması Hakkında;

Vajina Kendi Kendini Nasıl Temizler? – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Bir Cevap Yazın