Vaseline Original Dudak Nemlendiricisi Ürün İncelemesi

Ürünü Gratis’ten 8 TL’ye satın aldım. Ürün, başlıktan da anlaşıldığı üzere sade. Yani herhangi bir tad veya koku yok, vazelinden farksız. Zaten petrolatum içeriyor sadece. Koku tat vs. hoşlanmayanlar için uygun olabilir diye düşünüyorum. Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Dudaklarımı parlattı.
  • Dudaklarımı nemlendirdi.
  • Dudaklarımı yumuşattı.

Petrolatum – vazelin türevlerinin zaten bu gözlemlediğim etkileri bulunuyor. Dax Supergro, Fitness Supergrowth veya Magicare Supergrow yağlarını kullananlar nasıl bir kıvamdan ve etkiden bahsettiğimi bilir. (Ne kadar bu bahsettiklerim saç ürünleri olsa da, bir madde, saçta da ciltte de hemen hemen aynı etkiyi gösterir onu anlatmaya çalışıyorum.) Alıp almamak size kalmış. Alırsanız da umarım memnun kalırsınız.

Not: Vaseline ürünleri de bildiğim kadarı ile hayvan deneyi yapıyor. Ürünleri daha önceden satın almıştım. Bunu yeni öğrendim, ürünleri bitirdikten sonra almayı düşünmüyorum. Sırf bizim kozmetiğimiz ve bakımımız için hayvanların deney aracı olarak kullanılmaları çok kötü. Sizlerde de aynı markalar varsa rica ediyorum bitirdikten sonra aynı markaların ürünlerini satın almayın. Umarım bu markalar hayvan deneylerini bırakırlar. Yoksa düşüncesiz insanlar dışında kimse bu markaları almaz.

Bir Cevap Yazın