Rhea Ripley’in Şampiyonluğu Ne Kadar Sürer?

Bilindiği üzere Wrestlemania 37’de, Rhea Ripley Asuka’yı tuşlayarak yeni Raw Kadınlar Şampiyonu oldu. Açıkçası bu çok istediğim bir durumdu.

Olması Gereken: 1+ yıl

Olacak Olan: 5 – 6 ay gibi geliyor. Umarım WWE yanıltır.

Rhea Ripley en sevdiğim ve en güçlü ve en sert güreşçilerden olduğundan, bana göre kemeri uzun süre tutması gerekir. Ayrıca kendisinden kemer alabilecek kapasitede bir güreşçi göremiyorum şuanda. Kemere hiç sahip olmamış ya da hakkı yenen güreşçiler almalı kemeri alacaksa da. WWE izleyip de Rhea’nın şuanki karakterini anlayabilen var mı? Ben anlayamadım tam. Heel gibi geliyor bana ve bu durum hoşuma gidiyor, ancak Charlotte çekişmesi yüzünden emin olamadım, bilgisi olanlar beni yorumlarda bilgilendirirse çok sevinirim.

Gerçi böyle bir video var, bazıları bunun heel turn olmadığını, Asuka’ya mesaj olduğunu belirtmiş yorumlarda;

Rhea Ripley turns heel and attacks Asuka – YouTube

Ancak daha sonraki haftalarda Nia Jax & Shayna Bazsler & Rhea Ripley takım olup Asuka & Naomi & Lana’ya karşı takım maçı yaptılar. Muhtemelen yavaş yavaş Heel bir karakter çizmesi planlanıyor. (Ayrıca Nia Jax & Shayna Bazsler & Rhea Ripley çok iyi bir takım oldu, bu 3’lüden çok güçlü bir heel takım olur.)

Heel bir şekilde kemeri taşıyanlar daha iyi izlenim veriyor. Tweener falan olabilir mi? Bilemedim gerçekten. Ancak kesinlikle Heel kalması gerekiyor. Bu tarza, bu imaja face karakter fazlasıyla saçma durur.

Kemerin Gelecekteki Olası Sahipleri: Naomi, Natalya

Kemerin Gelecekteki Olmaması Gereken Sahipleri: Charlotte Flair, Asuka, Alexa Bliss,

Kemerin Gelecekteki Olması Gereken Sahipleri: Tamina, Mandy Rose, Dana Brooke

Bir Cevap Yazın