Büyük Kalçalar İçin Bunları Tüketin!

Büyük Kalçalar İçin Bunları Tüketin!

Kalça büyütme egzersizlerimizden bahsettiğimiz yazıyı dikkate alarak ve egzersizleri düzenli yaparak, ardından listedeki besinleri sık sık tüketerek, büyük ve dolgun kalçalara sahip olabilirsiniz.

Kalça Nasıl Büyütülür? Doğal Yollarla Kalça Büyütme – Kalça Büyüten Bitkiler – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

  1. Ceviz

Ceviz bitki bazlı protein gıdadır, 100g 15.23 gram protein içerir. Bu, günlük protein ihtiyacınızı yemek planınıza eklemek için iyidir. Bunun yanında sağlıklı yağ içeriği sayesinde kalçalarınızı büyütür.

2. Mantar

Mantar, yüksek proteinli bir besindir Birçok yönden son derece lezzetli ve besleyicidir. Protein, lif, B vitaminleri (özellikle niasin), C vitamini, kalsiyum ve selenyum içerirler ve sağlıklı ciltler için hayati öneme sahip bir mineraldir ve kalorileri çok düşüktür. 100gram mantar, mantarı istediğiniz kadar zevk alıyorsanız yaklaşık 2,5gram protein içerir… Kalçalarını büyütür ve büyütmekle de kalmaz, cildinin ve kalçalarının harika gözükmesini sağlar.

3. Soya Fasulyesi

Kalçalarımı nasıl büyütürüm diye düşünüyorsanız, soya fasulyesini kullanmalısınız. Kendisi tam bitki bazlı proteindir. Ayrıca soya sadece proteinle de sınırlı olmamakla birlikte fitoöstrojenik bir bitkidir. Dilerseniz soya sütü de tüketebilirsiniz.

4. Fıstık Ezmesi

Bu, poponuzu büyütür ve kalça veya popo kasınızı besleyecek başka bir yiyecek seçimidir. Fıstık ezmesi iyi bir protein kaynağıdır, kaslarınız için bitki bazlı bir protein ve sağlıklı yağ seçeneğidir.

5. Tavuk

Gerek protein içeriği, gerek fitoöstrojene yakın davranması ile kalçalarınızı büyütmenizde yardumcıdır.

Bir Cevap Yazın