Iman Of Noble Tropico Suya Dayanıklı Maskara Ürün İncelemesi

Iman Of Noble Tropico Suya Dayanıklı Maskara Açık Mavi Ürün İncelemesi

Ürünü Sosyetikavm’den 7 TL’ye satın aldım. Ürün sorunsuz geldi. Normalde bu kadar ucuz ürünler beni şüphelendirir, kaş yaparken göz çıkardığını düşünürüm ki hep öyledir ancak ürünü bir denemek istedim ki sizlere de tecrübe olsun. Bu tarz ürünleri gerek aşırı uygun olmasından, gerek sahteliğinden önermiyorum kimseye. Kendim de bu konularda bilinçsiz olmam nedeniyle deneme amaçlı almıştım. Güvenilir, geçerli veyahut tanınan markalar bile arıza çıkarabilirken, bilinmeyen, aşırı ucuz markaların çıkarmama olasılığı çok düşük diye düşünüyorum. Ancak aldıysanız da bitene kadar kullanıp birdaha almayın derim.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Ürün şaşırtıcı derecede iyi çıktı, kirpiklerim sarı renk olduğundan, rimel sürmeden gerçek uzunluğu anlaşılmıyor. Normalde uzun kıvrık, kalın sarı kirpiklerim var, ürün gerçekten rengiyle kirpiklerimi uzattı.
  • Kirpiklerim uzun olduğundan sürdüğümde göz kapağıma bulaştığı oldu, dediğim gibi bu kirpik yapımdan ve kaş göz mesafesinin kısalığından da kaynaklı.
  • Suya dayanıklı gerçekten.
  • Ürün göz kırpma gereği, alt kirpiklerime, oradan göz altlarıma bulaşabiliyor. Ancak yine bunun sebebi kişisel ve, sıcaklık vesaire kaynaklı.

3 comments

Bir Cevap Yazın