Yves Rocher Konsantre Duş Jeli – Lavanta Ürün İncelemesi

Ürünü kardeşim bana hediye almıştı. Ben de şehir değiştireceğimden okul zamanı kullanırım diye kutuya koymuştum. Korona sebebiyle okullar açılmadığından ben de kullanayım dedim. Şimdi yazma fırsatı bulabildim. Açıkçası Yves Rocher eskiden hayvan deneyi yapmıyordu diye biliyordum. Ancak Çin Pazarı ile bağlantısı olduğu söyleniyor. Aslında tüm kozmetik markalarını bu konuda didik didik etmek, hangisinin kullanıp kullanmadığını bilmek gerek diye düşünüyorum. Farkında olmadan kullandığımız birçok ürün olduğu şüphesiz. Ayrıca Yves Rocher’ın durumu da belirsizliğini koruyor.

Bu tarz markaların hayvan deneyi yapıp yapmadığını öğrenmek adına size önereceğim uygulama;

Bunların yanında, asıl konumuza gelirsek, ürün harika lavanta kokusuna sahip. Hafiften böğürtlen kokusu da almadım diyemem. O kokuyu da çok severim.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Cildimi yumuşacık yaptı.
  • Cildimi parlattı.
  • Cildimi tazeledi.
  • Cildimi temizledi.
  • Cildimi arındırdı.

Umarım hayvan deneyi yapmıyordur. Sırf bu belirsizlik yüzünden yıllardır üye olduğum halde aylardır gitmiyorum mağazasına. Doğum günü hediyeleri için bile gitmez oldum artık. Üründen çok memnun kaldım ama bitirdikten sonra almayacağım.

Bu belirsizlik konusunda Yves Rocher’ın bilgilendirmesini rica ediyorum. Özellikle Çin konusunda bilgilendirilmemiz şart.

Farkında olmadan kullandığım ürün, ürün incelemesi varsa lütfen yorumlarda bildiriniz. Zaten şüphelendiğim, ucuz, sahte ürünleri birdaha almayacağım. Sizlerin de bu konuda hassas olmanızı umuyorum.

Bir Cevap Yazın