Deepthroat (Derin Boğaz) Nedir? Nasıl Yapılır? | Öğürmemek İçin Yapılması Gerekenler!

Deepthroat Nedir

Derin boğaz, alıcı ve verici için inanılmaz derecede tatmin edici olabilen gelişmiş bir oral seks tekniğidir. Derin boğaz, tüm penisi boğazın arkasına ulaşana kadar ağzın içine almayı içeren bir oral seks tekniğidir.

Deepthroat Nasıl Yapılır?

1.Yavaş Başla

Sıfırdan derin boğaza gitmeyin – yavaş yavaş tüm fallusu ağzınızda bulunduracak şekilde çalışın. Penisi yalamak, kafayı döndürmek, ucu emmek ve testisleri sallamak için biraz zaman harcayın” diyor. Momentum arttıkça ağzınızdaki penisin hızını artırabilirsiniz.

2.Kafayı hafife alma!

Penis başı hassas sinir uçlarından oluşan bir yataktır. Bu, bazı penis sahiplerinin derin boğaz darbeleri arasında doğrudan dokunulmasını SEVDİĞİ ve bunu aşırı uyarıcı bulabileceği anlamına gelir. Partnerinizin nelerden hoşlandığını anlamak için sözlü ve sözlü olmayan iletişimi kullanın. Ucuna odaklandığınızda kalçalarını ağzınıza doğru mu kaydırıyorlar? Başlarının uyarılmasından zevk alma ihtimalleri yüksektir. Ucuna odaklandığınızda kalçalarını mı kaydırıyorlar yoksa yüzünü buruşturuyorlar mı? Muhtemelen değiller. Ayrıca “Başımı yalamamı seviyor musun yoksa çok mu hassas?” diye sorabilirsiniz.

3.Gözleri Kilitle

Derin boğazlamanın yakınlık oranını artırmanın en iyi yollarından biri, eşinize sizin gibi bakmaktır. Ya da, bilirsin, yumuşak olduğun gibi gözlerinin içine sevgiyle bak.

4.Ağzından Fazlasını Kullan: Ellerini de!

Ağzınızdan fazlasını kullanın. Buna tam anlamıyla oral seks denir. Başka bir deyişle, ellerinizi kullanın! Ellerinizi kullanmak, ağzınızın yorulmasını önlemenin ve ayrıca tüm penisi uyarmanın ve hisleri karıştırmanın harika bir yoludur!

Öğürmemek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Göğürmekten kaçınmak için, siz öğürmeden penisin boğazınızdan ne kadar aşağı inebileceğini bulun ve ardından o noktada parmaklarınızla penisi sarın ve sadece o noktaya kadar inin.

One comment

  1. Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

    Bu paylaşımı kınıyorum!

Bir Cevap Yazın