Koreli Genci Taciz Ettiler! Hatay’da Suriyeli Arap Nüfusu Yerli Türk Nüfusunu Geçti!

Türkiye’nin pek çok ilinde Suriyeli Nüfusu katlanarak artmaya devam ediyor. Suriyeli kadınların doğurganlık oranları bu gidişle Kürtleri de geride bırakacak. Sayıları gittikçe çoğalan Suriyeliler de PKK gibi bir örgüt kurar mı dersiniz?

Hatay’da Türkçe konuşan insan bulmak zorlaştı

Hatay’da Türkçe konuşan insan bulmak zorlaştı, Hatay’da ki Türkler de bu durumdan rahatsız olduğu için şehri terk ediyor. Türkiye’ye mülteci olarak gelen Afganlar da kendi gettolarını oluşturmaya başladı. Türkiye’ye yol geçen hanı gibi.

Türkiye bir yandan Araplaşmaya tüm hızıyla devam ediyor ve bu Araplaşmayı da Avrupalılar fonluyor. Avrupa’dan fon alan gazeteciler bol bol mülteci güzellemesi yapıyor. Nagehan Alçılar, Nevşin Mengüler lüks evlerinde yaşarken ve lüks arabalarına binerken mülteci güzellemesi yaparak Türkiye’yi adeta bir çöplüğe çeviriyorlar. Avrupa’dan aldıkları fonlarla krallar gibi yaşayıp fakir Türk halkının mültecilere bakması için propaganda yapıyorlar.

Suriyeli Mülteciler Koreli Gençten Haraç Kesti!

Suriyeli Mülteciler Türkiye’de video çeken Koreli gencin önünü kesip zorla parasını istedi ve fiziki tacizde bulundu. Koreli Youtuber Korelilere Türkiye’ye gelmeyin çağrısı yaptı!

Yapanlar Suriyeli fakat Türkler yaptı diye haber oldu!

Yapanlar Suriyeli fakat kabak yine Türklere patladı. Türklerin adı tacizci, tecavüzcü, hırsıza çıktı.

Bir Cevap Yazın