KrauterhoF Anti – Cellulite Gel Ürün İncelemesi

Ürünü bir önceki malumatta belirttiğim gibi, at kılı fırçası ile birlikte set olarak toplamda 100 TL’ye almıştım 2021’de. Açıkçası süresi bitmek üzere ama ben hem daha yarısına gelebildim hem de birkaç ay daha kullanacağım. Bitirmeden atmanın lüzumu yok. Zaten kimyasal içerikli böyle şeyler. Net etki için Mayıs ve Haziran Ayları boyunca her gün kullanacağım. Yani birkaç aydan bir şey olmaz diye düşünüyorum. Bu malumatımda 1 aylık sonuçları belirteceğim sizlere.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Uygular uygulamaz deli gibi yakıyor. Limona hassasiyeti olması ile ilgili imiş duyduğum kadarıyla. Ama ben nasıl olsa selülit egzersizleri, diğer egzersizler derken, onlar öncesinde uyguluyorum. 1 – 2 saat sonra yakıcı etkisi gidiyor. Yıkamayın yani 1 – 2 saat için sırf çok yanıyor diye. Spor yaparken zaten unutuyorsunuz o yanmayı.
  • Eşim selülitlerin hiç belli olmuyor dedi. Ancak eskiden cidden bayağı vardı. İlk ilişkimizde demişti hatta selülitlerin var biraz aşkım diye. Yani etkiyi görüyorsunuz ona lafım yok.
  • Lakin kullanmayı bırakınca karnımda garip garip selülit benzeri şeyler çıktı. Anlam veremedim. Karnıma da sürmüştüm. Resmen olmayan şey çıktı. Bence kullanmayı bırakmayın ya da başka bir yağla devam edin derim.

Kokusu bildiğiniz limon, ben çok sevdim o yüzden. İçerik listesi de kapak fotoğrafımızda yer almaktadır. Oradan yakınlaştırıp inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın