Türkler Çocuk Yapmaz Kedi Besler, Suriyeliler ise Makine Gibi Çocuk Doğurur

Türk nüfusu gün geçtikçe erimeye devam ediyor. Bu gidişle yakında Türkiye’de Türk ırkından gelen tek bir kişi kalmayacak. Türkiye milyonlarca mülteciyi ev sahipliği yapıyor ve mülteciler akın akın gelmeye devam ediyor. Sözcü gazetesi yazarı Serpil Yılmaz, Türkiye’de Suriyeli sığınmacıların ortalama çocuk sayısının 5 olduğunu belirtti.

Türkiye’de “Geçici Koruma Statüsündeki Suriyeli nüfusun doğurganlık verileri şöyle:

  • Evli kadın başına ortalama çocuk sayısı 5.3. Bu şu anlama geliyor; 15-49 yaş arası Suriyeli kadınların yaşı ile orantılı olarak çocuk sayısı 7-8’e çıkabiliyor.
  • Suriyeli kadınlar için ortalama ideal çocuk sayısının 4.1 olduğu belirtilmiş.
  • Suriyeli kadınların yüzde 43’ü gebelik önleyici yöntemlere başvuruyor.
  • Onların da ancak yüzde 24’ü modern koruma yöntemleri uyguluyor.
  • Yüzde 93’ü; doğum öncesi bir sağlık görevlisinden hizmet almış ve doğumu hastanede gerçekleştirmiş.
  • Yüzde 89’u da doğum sonrası 41 gün içinde bakım hizmeti almış.

Bunlar sadece Suriyeli istatistikleri ve bu istatistikler gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Daha ülkeye gelen milyonlarca Afgan ve Pakistanlı’da var. Tabii bir de pek dillendirilmeyen Afrikalılar da var.

Evet arkadaşlar, bu işin sonu nereye varacak? 1. Dünya Savaşından önce ve savaş sırasında Türkler azınlıklardan pek çok ihanet gördü. Şu an Orta Doğu ve Balkanlarda Kurulan Devletlerin milletleri Türklere ihanete ederek bu devletlere sahip olmuşlardır. Bu yüzden Rıza Nur gibi devlet adamlarına göre Yeni Türkiye (Cumhuriyet Türkiye’si) muhakkak ırkçı ve aşırı milliyetçi temeller üzerinde kurulmalıydı ve Türk olmayanlara memuriyet verilmemeliydi. Hatta Türkler en az 5 çocuk yapmalıydı. Bugün gelinen nokta ise Rıza Nur gibi devlet adamlarının söylediklerinin tam tersi şekilde Türkiye’de uygulanıyor. Türk olmayanların nüfusu çoğalıyor, Türk olmayanlar en az 4-5 tane doğuruyor. Teröristleri destekleyen bir parti meclise giriyor. Rıza Nur bu manzarayı görse acaba ne derdi?

Bir Cevap Yazın