İngiliz Siyasetinde Fare Taktiği

İngilizler sıcak savaşa girmeden önce toplumları içten çökertecek hamlelerde bulunurlar. Bunun için ise fare taktiği uygularlar.

İngilizler bir tane fareyi canlı olarak yakalayıp boş bir tenekeye koyarlar ve günlerce aç bırakırlar. Sonra bir gün yakaladıkları küçük bir fareyi bu farenin yanına koyarlar. Günlerce aç kalmış olan fare yeni koyulan fareyi yer. Sonra bir daha bir daha derken yamyam bir fare elde ederler. Bu fare artık iyice de semirmiş ve kuvvetlenmiş olur. Sonra bu fareyi farelerin olduğu evlere, gemilere veya nerede fare varsa oraya salarlar. Şimdi ortada tebdil kıyafet gezen güçlü kuvvetli bir yamyam fare vardır ve bu fare rahatlıkla diğer farelerin yanına sokulur ve yakaladığını yer. Böylece gemi farelerden temizlenir. Bir nesli yok etmek için uyguladıkları bu metodu, şimdi içimize eğitilmiş, semirmiş, beyni yıkanmış, yamyam fareler sokularak, bizi Türkleri de etmek için kullanıyorlar. Şimdi aramızdaki bu yamyam farelere dikkat edelim! Her seferinde Türkiye’yi aşağılayıp yabancıları övenlere dikkatli bakın! Aklını kullan, yedirme kendini.

Zamanında Milli Mücadele aleyhine hareket edip İngilizleri ve Yunan işgalini övenlerde İngilizlerin yetiştirdiği farelerdendi. Bunun aynısını aslında Türkler de başka uluslara yapmalıdır. Türklerin kafası savaşa iyi çalışıyor fakat siyasete de iyi çalışmalıdır. Günümüzde bu tip siyasi hamleler çok önemlidir. Türkiye kendi farelerini üretmeli ve Avrupa’ya, Orta Doğu’ya, Çin’e salmalıdır. Yok eğer bunu yapmazsa bir avuç Yunanlı ve Ermeni ABD’de lobi faaliyetlerine girerek Türkiye’ye kan kusturur. Bakın ABD’de de ne kadar Ermeni ve Yunan varsa Türkiye karşıtı. ABD’yi her seferinde Türkiye’ye karşı kışkırtıyorlar ve ABD ile Türkiye’nin arasını bozuyorlar. Eğer Türkiye’de kendi farelerini eğitir ve ABD’ye salarsa o zaman işler lehimize dönecektir.

Bir Cevap Yazın