Sistemler İçin Kaynak Ve Fasikül Önerileri 2023

Sistemler, Biyolojinin en yoğun anlatımlarından biridir. Sistemler uzunca bir konudur ve zaman ve uğraş ister. O uğraşı ve zamanı gösterdiğinizde ise karşılığını gayet iyi alırsınız. Ayrıca çok zevkli bir konudur. Çoğu konuların başlıklarına daha çocukluktan aşinalığımız var, sindirim sistemi, üreme sistemi olsun. Bunları detaylıca görmek aslında gerçekten zevkli. Sadece konuya karşı olan önyargımızı yıkmamız ve gereken özeni göstermemiz gerekiyor. Biyolojinin her konusunda olduğu gibi sistemler konusunda da görsellikten zengin, adeta bir biyoloji atlası görevi edinen bir kitap alınız.

1.Apotemi Sistemler Fasikülü

Kitap çok sevdiğim, konu özetli fakat güzel detaylara değinen bir kitap. Soruları zorlayıcı ama mantıklı olduğu için hoşuma gitti. AyrıcKaynağı 2018’de 18 TL gibi bir fiyata satın almıştım. O zamana göre de o fiyatlar pahalı geliyordu işte çünkü para kıymetliydi. Şimdi 50 TL’ye bulabilirseniz öpüp başınıza koyun çünkü fiyatı tam tamına 100 TL olmuş. Gerçekten rezillik. Size tavsiyem indirime düşünce almanızdır.

Düzey: Orta – Zor

Fiyat: 100 TL

2. Benim Hocam 11. Sınıflar Ve AYT Adayları İçin Sistemler Fasikülü

Dilek Kuvvet Hoca’yı ben ilk 2019 yılında gördüm. Normalde Biyolojide Özer Akgümüş’ü dinliyordum. Bu arada ne zaman Biyoloji çalışsam yine Özer Akgümüş Hocaya bakarım, çünkü video ders notlarını onun video sunduğu zaman almıştım. Lakin Dilek Hoca da çok iyi anlatıyor ve kitabını çok beğendim.

Düzey: Orta

Fiyat: 54 TL

3.Çöz Kazan Vücudumuzdaki Sistemler

Bu kaynağı çok geç görmüştüm. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Fiyatı da çok uygun. Ben bu kitabı internette ilk gördüğümde sadece soru bankası zannediyordum, aslında zaten fasiküle sahip olan biri açısından bu iyi ama konu özetli kitap da sürekli eksik olunan konuya bakmakta iyi oluyor. Meğer zaten üzerinde yazıyormuş. Güzel, kaliteli soruları mevcut. Zaten bu yayının konu özetli soru bankası kitapları çok sağlam oluyor.

Düzey: Orta

Fiyat: 26 TL

AYT Biyoloji Vücudumuzda Sistemler Sınavlara Hazırlık Kitapları Tarık Feyzioğlu Kitabı Fiyatı – Bkmkitap

NOT: Bu kitaplar arasında en ekonomik olanı Çöz Kazan kitabıdır. Yarın bir gün o da artabilir, umarım artmaz bu arada. Alacaksanız artmadan onu alın derim ben. Çünkü bir sistemler kitabı 100 TL olamaz. Ben zamanında uygun fiyata satın aldığım ve kaliteli kitap olduğu ve de kullandığım ürünleri inceleme / ürün önerisi altında tanıttığım için ilk sıraya ekledim. O kitaptan önce zaten Sistemler kaynağım yoktu.

Bir Cevap Yazın