Site icon Türkçe Malumatlar

L’Oréal Paris Elseve Dream Long Maske Uzun Saç Kurtarıcı Ürün İncelemesi

L’Oréal Paris Elseve Dream Long Maske Uzun Saç Kurtarıcı Ürün İncelemesi

Ürünü 20 TL gibi bir fiyata Cosmetica’dan aldım. Bu ürünü serinin devamı dahilinde etkisini arttırma amacıyla aldım. Yani hali hazırda şampuanınını ve saç kremlerini kullanıyordum. Saç maskeleri yıpranmış saçlarda o yıpranma görünümünün azaltılmasında etkilidir. Ben de istediğim uzunluğa gelen saçlarımın boy ve ucunun daha sağlıklı olması amacıyla maske kullanıyorum. turkcemalumatlar.wordpress.com Ürün saçta hafif bir düzleşme etkisi yaratıyor ve saçları parlatıyor. Bu maske de şampuanı ve bakım kremi gibi hint yağı ve keratin içerdiğinden saçlarımın kabarmasını önledi. Yumuşatma kısmında herhangi bir saç maskesinden farklı bir etki göremedim. Ama kokusu, nemlendirmesi ve saçı sakinleştirmesi benim için önemli olduğundan bu saç maskesi bu görevi gayet iyi yerine getirdi diye düşünüyorum. Bir de saç uçları genelde kırık olur, öyle olduğundan dolayı sürekli keserdim fakat logosu gereği bu ürünleri aldığım için ve yaklaşık 3 ay kullandığım için bu süreçte saçlarımı kesmedim. Gerçekten de saç uçlarım eskisine nazaran daha sağlıklı bir görüntüye sahipti. Kısaca orta veya uzun saçlı olanlar, saç boyunun ve ucunun sağlıksız gözüktüğünü düşünenlere bu maskeyi öneriyorum.

Ürün açıklaması:

Kirli hava, güneş, saça uygulanan işlemler saçınızın kolay kırılmasına mı neden oluyor? Bugüne kadar kullandığınız saç maskeleri sorununuza çare olmadı mı? Saç bakım alanında bir devrim yaratan L’Oreal Paris Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maskesi’nin bitkisel kaynaklı keratin, vitamin ve hint yağından oluşan güçlendirilmiş zengin formülü ile uzun, sağlıklı ve güçlü saçlar bir adım ötenizde. L’Oreal Paris Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske’nin yoğun formülü ile yıpranmış saçlar onarılıyor, saçlarınıza parlaklık ve canlılık geliyor.

Ürün özelliği

İçeriğinde bulunan bitkisel keratin saçların onarılması ve güçlendirilmesine katkı sağlıyor. Formülünde bulunan hint yağı ve vitaminler saçı besleyerek daha sağlıklı ve hızlı uzamasına imkân veriyor.

Uygulama şekli:


Saçınızın boy ve uçlarına uygulayın. 2-3 dakika bekledikten sonra durulayın. Kırılmaların önüne geçmek için ellerinizle saçınızın fazla nemini alın ve bir havluya sarın. Saçınızı havluyla ovuşturmaktan kaçının. Gözlerle temas etmesi halinde bol su ile durulayın. Duştan sonra durulama gerektirmeyen, L’Oréal Paris Elseve Dream Long Bye Bye Makas Saç Bakım Kremi ile bakımı tamamlayın.

Exit mobile version