Site icon Türkçe Malumatlar

Anzakların Afganistanlı Sivilleri Katlettiği Ortaya Çıktı

Türkiye’de Anzaklar olarak bilinen ve Çanakkale savaşı ile akıllara kazınan Avustralyalıların, bu sefer de Afganistan’da sivilleri katlettiği ortaya çıktı. Bir ada ülkesi olan Avustralya, kendi ülkesindne uzakta katliamlar yapmaya devam ediyor.

Afganistan’da görev yapan acemi Avustralya askerlerini, adam öldürmeye alıştırmak için tutsak sivillerin kasten öldürüldüğü ortaya çıktı.Avustralya askerlerinin Afganistan’da 39 sivili kasten öldürdüğünü Avustralyalı komutanlar itiraf etti…

Arada Böyle Şeyler Olur…

Yüzlerce çocuğun babasız ve anasız kalması umurlarında olmayan Bazı Avustralyalı vatandaşlar ise askerlerin bu yaptığını normal karşılayarak, “biz oraya medeniyet getiriyoruz arada böyle şeyler olur” dedi.

Daha önce de Yeni Zelanda’da cami baskını meydana geldi ve onlarca sivil öldü, yaralandı.Cami saldırganının notlarında da Türklere yönelik kin ve nefret dolu ifadeler vardı. Ayrıca Türklerin İstanbul’u terkederek Yunanistan’a verilmesi gerektiğini söyledi. Cami saldırganı Brenton Tarrant, 51 silahsız kişiyi öldürdü.

Exit mobile version