Site icon Türkçe Malumatlar

1 Hafta Boyunca Dabur Amla Jasmine Yasemin Özlü Saç Bakım Yağı Kullandım

Öncelikle ürünü Pttavm’den 18 TL’ye satın almıştım. Trendyol ve benzeri sitelerde 20 TL’ye bulabilirsiniz.15 Mart – 21 Mart arasında 7 gün boyunca her gün uygulayarak kullandım. Ürünün kıvam ve kokusundan bahsedecek olursam eğer, hafif yoğun, harika kokulu bir yağ bu. Sırf saç parfümü olarak kullanmak için bile alınabilir! Ancak parlatmasından ve nem vermesinden ötürü ben saçımın tamamına uygulamak için yine alacağım, rengi çok açık sarı, fotoğrafta göründüğü gibi, belli belirsiz. Gelelim Ürün İncelemesine

Ürünün bendeki etkileri;

Tekrar deyinmeden edemeyeceğim, gerçekten ürün harika kokuyor. Bunun yanında saç serumu görevi gören bir yağ oldu bu. Bilindiği üzere saç serumu, saçın güzel gözükmesini sağlar, saçları parlatır ve nemlendirir. Saç serumlarını pahalı buluyorsanız, ciddi anlamda saç serumu niyetine kullanabilirsiniz. Ben öyle yaptım. Hem saç bakım yağı hem saç bakım serumu niyetine kullandım. Hem bir ürün hem serum gibi olacak, hem güzel kokacak, hem saç uzatacak, daha ne istenir? Not: Dabur Amla ürünlerinin bilinen tüm yağlarını kullandım, bu markanın ürünleri saç uzatıyor, daha doğrusu benim saçlarımı uzattı. Bektaşi Üzümlü olanının kokusu rahatsız ediyorsa, onu boyanın içinde kullanın (sarışın değilseniz) , bunu da düzenli olarak bakımınızda kullanın derim.

Ürün içeriği ve bilgiler;

Dabur Amla ile ilgili yazılarım;

1 Hafta Boyunca Dabur Amla Gold Saç Bakım Yağı Kullandım – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

1 Hafta Boyunca Dabur Amla Bektaşi Üzümlü Saç Bakım Yağı Kullandım! – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

1 Hafta Boyunca ile ilgili tüm diğer yazılarım;

1 Hafta Boyunca Fitness Professional Supergrowth Saç Uzatan Bakım Yağı Kullandım! – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

1 Hafta Boyunca Dax Supergro Yavaş Uzayan Saçlara Özel Saç Bakım Yağı Kullandım – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

1 Hafta Boyunca Magicare Professional Supergrow Saç Ve Saç Derisi Bakım Kremi Kullandım! – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Denememi istediğiniz herhangi bir ürün varsa yorumlarda belirtiniz.

Exit mobile version