Site icon Türkçe Malumatlar

Magicare Professional Supergrow Kuru, Yıpranmış ve İşlem Görmüş Saçlar İçin Hindistan Cevizi Ve Ginseng İçeren Saç ve Saç Derisi Bakım Kremi Ürün İncelemesi

Ürünü Nebioğlu Kuaför’den 30 TL’ye satın aldım. Açıkçası normalde At Kuyruğu ev Ginseng olanını alacaktım ancak sitede yoktu, onun dışındaki sitelerde de hep kredi kartı ile ödeme olduğundan almak istemedim. Ancak zaten Hindistan Cevizi ve Ginseng serisi benim saç yapıma uygun (kuru saçlar). Yani zaten almam gereken bakım yağını almışım. At Kuyruğu ve Ginseng ise kepekli saçlar içinmiş. Ancak çok yakında etki görmek amacı ile onu da alacağım. Sitemizi takipte kalın.

Ürünü gerek Aralık ayında gerek Haziran ayında kullandım ve çok sevdim. Bu tarz katı bakım yağları hoşuma gidiyor. Bir de ben bu tarz ürünleri ara ara benmari usülü eriterek kullanmıştım. Bu konudaki düşüncem şu ki, bu tarz ürünleri olduğu haliyle kullanmak daha doğru geliyor bana. Çünkü şöyle ki, ben yağları ısıttım, sıvı kıvama geldiler. Aradan 5 dakika geçti, ki kullandığım tabak ve yağ sıcak olduğundan hemen saç derime süremedim, o geçen 5 dakikada hemen katılaştılar. Bu nedenle bu yapılsa bile nadiren yapılmalı diye düşünüyorum artık. Yani zeytinyağı, badem yağı, ayçiçek yağı, çörek otu yağı gibi değil bunlar. Bir kere kıvamı krem şeklinde ve yapışkan zaten.

Bu yazımda 1 haftalık etkiden bahsettim.

1 Hafta Boyunca Magicare Professional Supergrow Saç Ve Saç Derisi Bakım Kremi Kullandım! – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Açıkçası bu kullandığım süreçlerde şu şekilde uygulama yaptığım da oldu. Arkadaşımla buluşacağım zamandan 2-3 saat önce saçlarımı yıkadım çünkü gür ve kabarık saçlarım var bu da zor oluyor. Ben elektriklenmesini almak amacıyla temiz saçıma bu yağı uyguluyorum. Çoğunlukla dipten uca uyguladım bu arada. Sonraki gün de arındırdım. Birkaç kez de 1 saat 2 saat bekletip yıkamıştım. Saçlarımın kabarmasını önlüyor bu ürün. İçindeki hindistan cevizi yağına bağlıyorum ben bunu.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

Muz, hindistan cevizi yağı ve hafif çiçek kokusu geliyor.

Ürün hayli bereketli ve fiyatı çok uygun bu arada. Ürünü tavsiye ederim.

Exit mobile version