Site icon Türkçe Malumatlar

Osmanlı-CHP İttifakı? Siyasetçilere Güvenmeyin!

İtalyalı ressam Gentile Bellini’nin tarafından yapılan ve İBB’nin satın alarak İstanbul’a getirdiği Fatih Sultan Mehmet’in tablosu Osmanlı Hanedanı üyeleri ile buluştu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da Osmanlı Hanedan üyelerine eşlik etti. İmamoğlu’nun hanedan üyeleri ile samimi pozları dikkat çekti.

İBB Başkanı İmamoğlu buluşma sırasında, geçmişine üst seviyede saygı duyan bir kişi olduğunu vurgulayarak,

“Osmanlı İmparatorluğu, hepimizin bir gurur vesilesidir. 600 yıllık bir dönemi bize yaşatan ve geçmişinde böyle bir tarihi başarıyı elde etmiş bir dönemi, hatta dünyada birçok değişime imza atmış bir dönemi Türk halkına yaşatmış bir devleti, en derinlemesine anlamak, hissetmek hepimizin sorumluluğudur diye düşünüyorum” dedi.

Padişah Abdülmecit’in torunu Arzu Enver Erdoğan da “Çok mutlu olduk, şeref duyduk. Bu tabloyu aldığınız ve bize kazandırdığınız için de sevinçliyiz. Biz de aile olarak, sizin için ne yapabilirsek, her zaman yanınızdayız ve hizmetinize de hazırız” diye konuştu.

Osmanlı Hanedanı Türkiye Cumhuriyeti Yönetiminde Hak Talep Edebilir mi?

Evet. Siyasiler ile ne kadar yakın olurlarsa o kadar hak talep ederler ve Türkiye’de tekrar babadan oğula geçen saltanat sistemini getirebilirler.

Siyasetçiler koltukta kalmak ve güç elde etmek için her yolu denerler. Bu yüzden böyle şeylere şaşırmamak lazım. Hatta CHP AKP’den bile daha dindar gözükebilir. Zaten ülkedeki tüm partiler belli başı tarikatlara yakındır. Buna Laiklik ile oy toplayan CHP’de dahildir.

Türk Milleti kısır siyasi tartışmalardan kendini uzak tutmalı ve kendi hedefleri doğrultusunda ilerlemelidir. O zaman siyasilerin yaptığı saçmalıkların hiçbiri ile karşılaşmayız. Fanatik Parti taraftarlığı Türkiye’ye zarar vermektedir. CHP, AKP, MHP hatta HDP bile özünde aynıdır. Partiler yüzünden ailenizi, sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı kırmayın.

Exit mobile version