Site icon Türkçe Malumatlar

ABD’de Meclise Girmek İsteyen Kadını Öldürdüler!

Öldürülen zenci veya feminist olmadığı için kimsenin takmadığı bir olay oldu. ABD’de eli silahsız olarak meclise girmek isteyen bir kadını özel ajanlar tarafından öldürüldü. Çoğu insan da iyi olmuş, gebermiş diye yorumlar yaptı. Ancak öldürülen kişi Trump taraftarı değil de diğer partiden olsaydı ya da zenci veyahut feminist olsaydı ortalık fena karışırdı, fakat öldürülen beyaz ve Trump destekçisi olduğu için herkes kadının ölümüne sevindi.

ABD Karışmaya devam ediyor! 14 yıl Amerikan hava kuvvetlerinde görev yapan ve emekli bir asker olan Trump destekçisi bir kadın, senato meclisine girmek istediği için özel ajanlar tarafından silahla vurularak öldürüldü, ajanlar özellikle öldürmek için kadının kalbine ateş etti. Kadının bulunduğu yerde ise eli silahlı polisler vardı ve kadının silahı yoktu. Ajanlar buna rağmen kadını öldürdüler.

Öldürülen kadın evliydi.

Şehit İlan Edildi!

Yerel medyaya yansıyan haberlere göre, ismi Ashli Babbitt olan kadın, Hava Kuvvetleri’nde 4 kez görev yapmış üst düzey bir güvenlik görevlisiydi. Kongre binasının lobisine açılan kapının kırık penceresinden tırmanırken vurulan Babbitt’i kimin öldürdüğü henüz bilinmezken, Trump destekçileri hayatını kaybeden kadını şehit ilan etti.

Exit mobile version