Site icon Türkçe Malumatlar

Oğlunun Cinsiyetini Değiştirmek İsteyen Anne Velayeti Kaybetti Ortalık Karıştı!

7 Yaşındaki Oğlunun Cinsiyetini Değiştirmek İsteyen, çocuğuna kadın kıyafetleri giydiren, sen erkek değil kızsın artık diye oğlunun beynini yıkayan anne en sonunda velayeti kaybetti ve ortalık karıştı! Annenin Anne Georgulas’ın velayeti kaybetmesi üzerine SJW-LGBT ve Sol oluşumlar isyan bayrağını çekti, durumu protesto etti. Velayeti alan baba, azgın grubun saldırısına uğradı.

Anne Georgulas oğluna ayrıca çok az yemek yedirdiği, yemek canavarlar içindir dediği, ve oğlunu vegan beslediği ortaya çıktı. Baba Jeff Younger ise uzun uğraşlar sonucunda mahkeme kararıyla oğlunun velayetini anneden alabildi.

Çin Devleti ise ABD’de SJW-LGBT akımlarını desteklerken kendi ülkesinde ise bu akımların hepsini yasaklamaktadır. Çin yönetimi tüm dünyayı Çin kökenli platformlar ile ele geçirirken kendi ülkelerinde ise batı menşei olan Instagram, Facebook, Twitter gibi platformları yasaklamaktadır. Çin devleti kendi toplumu için LGBT gibi akımları zararlı görürken ve bu akımların Komünist-Sol ideolojiye aykırı olduğunu ilan ederken Avrupa ve ABD’deki sol akımların ise SJW zihniyetinde olması için elinden gelen propagandayı yapmaktadır. Bu salaklığı Türkiye’ye ithal etmek isteyenlerin önüne geçmek gerekiyor. Türkiye’deki eylemleri sulandıranlar da işte bunu ithal eden salaklar. Bu palyaço kılıklılar, Kürtçü PKK sempatizanlarıyla birlikte her eyleme salça oluyorlar. Sonra derdini kimseye anlatamıyorsun. İnsanlar seni de bunlardan zannediyor. Acilen dışlanmaları gerekiyor.

Exit mobile version