Site icon Türkçe Malumatlar

Nevşin Mengü ve Şahan Gökbakar’a Kızı Köpekler Yüzünden Ölen Anneden Tepki Geldi!

Derya Pınar’ın kızı Mahra Pınar, sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Köpekler tarafından saldırıya uğrayan kız, son anda kaçarken bu sefer de kamyonun altında kaldı. Yoğun bakıma kaldırılan ve bir bacağı kesilen Mahra adındaki kızımız doktorların uğraşlarına rağmen kurtulamadı. Sokak köpekleri terör saçmaya devam ederken, sokak köpeklerinin sokakta yaşamalarına karşı çıkanlara ve köpeklerin sokaklardan toplatılması gerektiğini söyleyenlerle alay eden Şahan Gökbakar ve Nevşin Mengü’ye acılı anneden yanıt geldi!

Alaycı yorum yapan Nevşin Mengü ile Şahan Gökbakar’a Mahra’nın annesinden sert tepki! Yıldız Tilbe, bugün 10 yaşına giren Mahra’nın başıboş köpeklerden kaçarken kamyonun altında kalmasıyla yeniden gündeme gelen sokak köpeklerinin başıboş bırakılmasına tepki gösterdi. Tilbe’ye alaycı yorumda bulunan Nevşin Mengü ve Şahan Gökbakar’a, Mahra’nın annesi Derya Pınar büyük tepki gösterdi.

Antalya’nın Serik ilçesinde köpekten kaçarken yola çıkan ve kamyonun çarpmasıyla ağır yaralanıp 23 gün sonra vefat eden ve bugün 10 yaşına giren Mahra Melin Pınar gözyaşları arasında toprağa verilmişti. Şarkıcı Yıldız Tilbe ise köpeklerin başıboş dolaşması sonucu yaşanan ölümlere dair tepki göstermişti. Tepkisi sonrası sözde hayvan severler Tilbe’ye dava açmış, ünlü şarkıcı ifade vermişti. Tilbe’nin ifadesine dair yapılan bir haberi alıntılayan Nevşin Mengü ve ona yanıt veren Şahan Gökbakar alaycı bir yorum yaptı.

İki ismin yorumu sonrası acısı taze olması nedeniyle öfkelenen anne Pınar şu sözlerle tepkisini dile getirdi:

“Anahtar kelimeleri yazıyorum. Çocuğum başıboş köpekler yüzünden kamyon altında kaldı, bacağı paramparça oldu ve hayatını kaybetti! Hadi gülmeye devam edin.”

Sosyal medyada Mahra’nın annesine destek yağdı. Birçok kullanıcı, “Aynısı sizin çocuğunuzun başına gelse böyle gülebilir misiniz” diyerek Şahan Gökbakar ve Nevşin Mengü’ye tepki gösterdi.

Ölen kendi çocukları olsaydı böyle gülerek tepki verecekler miydi? Bir kız ölmüş. Çocuk ölmüş fakat zenginlerin umurunda mı? Nevşin Mengü ayrıca sık sık Suriyeli ve Afgan mültecileri savunmasıyla gündeme gelmektedir. Kendisi lüks villasında yaşarken Türkiye’ye kaçak yollardan giren mültecileri savunur, insanlara saldıran sokak köpeklerini savunur. Maaşı da Almanlar tarafından ödenir. Nevşin Mengü’nün savunduğu mültecilerin listesi ise epey kabarık. Taşla Türk kızının kafasını ezip tecavüz edenler, kadınları gizli kayda alıp porno sitelerine yükleyenler, Türk gençlerini bıçaklayanlar ve hırsızlık, gasp ne ararsanız var. Nevşin Mengü parasını da Almanlardan aldığı için ve Lüks villasında keyif çattığından ötürü dışarıda ne olup bittiğinden haberdar olmamaktadır. Nevşin Mengü çok göze batıyor. Yeni bir Yüzellilikler Listesi hazırlanırsa Nevşin Mengü’yü aralarında görmek pek şaşırtıcı olmayacaktır.

Exit mobile version