Penis Nasıl Büyütülür? Doğal Yollarla Penis Büyütme – Penis Büyüten Bitkiler

  1. Bol Su Tüketin Ve Sigarayı Bırakın

Bol su tüketimi penisin sağlığı ve sağlıklı görüntüsü için önem arz eder. Kan akışını artırır böylece penis boyu uzar. Sigara tüketenler için; sigaradan gelen Sigaradan gelen küçük parçacıklar arterleri tıkama eğilimindedir ( böylece suyun sağladığı imkanları da yok etmiş olursunuz.) ; aynı zamanda sigaranın kalp hastalıkları ile bağlantılı olmasının nedenlerinden biridir. Organlara yetersiz kan temini, o organın kötü çalışmasına neden olur, aynısı penis için de geçerlidir. Yani su içme miktarınız ve sigara tüketiminiz dahi penis boyunu etkilemektedir.

2. Egzersiz

Penis boyutunu büyüten esneme egzersizleri aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü gibidir.

3. Penis Boyutunu Artıran Gıdalar (Testosteron İçeren Gıdalar)

Araştırma sonuçlarına göre testosteronun azalması genital küçülmeye neden olabilir. Bu nedenle testosteronlu veya fitoandrojenik gıdalara diyetinizde yer vermeniz şart.

İstiridye, penis büyütme ve güçlendirme takviyelerinde bulunan önemli bir bileşen olan çinko içerir. Mineral ayrıca prostat fonksiyonunu ve sperm üretimini desteklemeye yardımcı olur.

Ispanak, kan akışını hızlandırdığı bilinen süper bir folat kaynağıdır. Folik asit, erkek cinsel işlevinde ve folik asit eksikliğinde kritik bir rol oynar. Pişmiş ıspanak, fincan başına günlük folik asit ihtiyacınızın yüzde 66’sını içerir ve bu da onu etraftaki folat açısından en zengin gıdalardan biri yapar. Ek olarak, ıspanak kan akışını iyileştirmeye ve uyarmaya yardımcı olan makul miktarda magnezyum içerir.

Kırmızı soğan, bitkisel antioksidanlar ve fitokimyasallar içerdiğinden şüphesiz penis büyümesi için en etkili gıdalardan biridir. Yiyecek hazırlarken veya tüketirken kırmızı soğanı dahil etmek fantastik ereksiyonlar elde etmenize yardımcı olabilir.

Çikolatalar, penisinizin boyutunu büyütmek için iyi bilinir ve aynı zamanda başarılı yemeklerdir. Spesifik olarak, genellikle beyni etkileyebilen ve penisin boyutunu artırabilen bileşik serotonin ile gelir. Buna ek olarak, lezzetli çikolata, genellikle insanlarda erotik dürtüyü iyileştiren feniletilamin içerir .

Araştırmalar, baharatlı yiyecekler tüketen erkeklerin ortalamanın üzerinde testosteron seviyelerine sahip olduğunu bulmuştur . Bu, baharatlı yiyeceklerin size testosteron verdiği anlamına gelmese de, kimyasal kapsaisinin yatak odası avantajları olduğu gösterilmiştir. Acı sos ve acı biberlerde bulunan kapsaisin, “iyi hissetme” hormonu olan endorfin salınımını tetikler ve libidoyu canlandırabilir.

Yulafla orgazma ulaşmak faydalı olabilir ve Avena Sativa (yabani yulaf) afrodizyak olarak kabul edildi. Yulafta bulunan amino asit L-arginin ayrıca erektil disfonksiyonu tedavi etmek için kullanılmış. Viagra gibi, L-arginin , ereksiyonu sürdürmek ve orgazma ulaşmak için gerekli olan penil kan damarlarının gevşemesine yardımcı olur.

4. Vücudu Sıcak Tutmak

Soğuk yani düşük ısı penis boyunu küçültür. Bu nedenle ılık bir duş alın ve vücuda ve penise giden kan akışını artırmak için vücudunuzu sıcak tutun.

man shower

5. Jelqing Tekniği

Jelqing’in ilk ne zaman geliştirildiği belli değil, ancak eski Arap medeniyetine kadar uzanıyor olabilir. Araplar penis genişliğini ve boyunu artırmak için bir yol olarak germe tekniği çalıştılar sonra bu adı aldı. Jelqing Tekniği, Penisin kan akışını ve basıncını artırır. Tekrarlanan okşama ve sıkma hareketi Penis boyutunu artırır yani penis büyür.

Jelqing Masajı Nasıl yapılır?

Penisin kısmen dik olduğundan emin olup ve bebek yağı veya vazelin gibi bir kayganlaştırıcı kullanmak gerekir. Başparmak ve işaret parmağı ile penisi tabanda tutmalı -pelvik kemiğin yakınında tutmalı-. Basıncı koruyarak eli yavaşça penise doğru hareket ettirmeli. Eli başın / salgı bezinin hemen altında durdurmalı. Herhangi bir jelq masajı yapmak 2 ila 3 saniye sürmeli. Bu, kanın penisin ucuna doğru itilmesine yardımcı olur ve herhangi bir ağrıya neden olmaz. Bu işlemi düzenli olarak tekrarlamak gerekir.

One comment

Bir Cevap Yazın