Hakkımızda

Hakkımızda

2019 yılında faaliyet göstermeye başlayan sitemiz, pek çok konu hakkında doğru bilgi vermeyi amaç edinerek hizmete sunulmuştur. Sitemizin amacı doğru bilgiyi en yalın haliyle kaynaklarıyla birlikte sunmak ve Türkiye’nin en büyük dijital bir ansiklopedisi haline gelmektedir. Artık günümüz tam bir internet çağı ve internet siteleri de bir ansiklopedi niteliğindedir. 2019 yılında toplam ziyaretçi sayımız 113 iken gösterim sayımız ise 463’dür. Gerçekten bunlar çok düşük bir sayıdır. Yaptığımız paylaşım sayısı ise 202’dir. Ancak yılmadık ve paylaşım yapmaya devam ettik. Günümüz 2020 yılı itibari ile ise 31 bin görüntüleme ve 15 bin ziyaretçi sayısına ulaştık. 2021 yılında bu sayımız daha da artarak 531 bin görüntüleme ve 354 bin ziyaretçi sayısına geldik. Şimdi 2022 yılındayız ve gittikçe artmaya devam ediyoruz. Toplam malumat yani paylaşım sayımız 5000’i geçmiştir. Sitemizde her zaman kaliteye önem verdik bu yüzden her paylaşımda resim kullandık. Sitemiz Türk dili ile yapılan paylaşımlara odaklıdır ve yabancı dilde paylaşım yoktur. Bu yüzden sitemizin adı da turkcemalumatlar.com dur.

Amacımız Türkiye’de en büyük internet sitesi olmaktır. 2 kişilik ekibi ile 7/24 okuyuculara destek sağlayan internet sitemiz, hız kesmeden büyümeye devam etmektedir. Büyüdükçe ekibimize yeni elemanlar katacağız. Sitemizle ilgili çok titiz davrandığımızdan dolayı ekibe katacağımız kişilere de büyük özen göstermekteyiz. Sadece en iyiler bu siteyi yönetebilir. Çünkü bu site Türkiye’nin En Büyük Dijital Ansiklopedisi olacaktır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Çünkü en temiz ve en samimi bilgiler turkcemalumatlar.com da yer almaktadır. Günümüzde internet çok hızlı gelişti, geleneksel medyalara olan ilgi azaldı, ancak internetin çok hızlı gelişmesi nedeniyle çok fazla asılsız ve yalan haberler de türedi. Biz ise en doğru haberleri ve konuları sizlerle paylaşmayı amaç edindik. Konu yelpazemiz çok geniştir.

Misyonumuz ve Farkımız

http://www.turkcemalumatlar.com olarak her türlü öneriye ve eleştiriye açığız. Hedefimiz Türkiye’nin en büyük dijital ansiklopedi kütüphanesini oluşturmak ve oyun, spor, tarih, siyaset, edebiyat, kişisel gelişim, sanat, kozmetik, ders notları, akademik konular gibi her konu hakkında en doğru bilgiyi vermektir. Az kişi ile büyük bir iş başarmak, okuyuculara en doğru bilgiyi vermek ve okuyucuların sorularını hızlı bir şekilde cevaplayarak farkımızı ortaya koymaktayız. Büyüdükçe kalitemiz de artmaktadır. Misyonlarımızdan biri de geniş konu yelpazesine sahip olduğumuzdan dolayı siz değerli okuyucularımızı çok yönlü bir şekilde bilgilendirmesini sağlamaktır.

İletişim: iletisim@turkcemalumatlar.com

İletişim