Procerin Hızlı Uzama Etkili Saç Kremi

Ürünü Cossta’dan 12 TL’ye satın aldım. Açıkçası uzun süredir almayı düşündüğüm bir üründü kendisi çünkü şampuan neyse de, saç uzatma vaadi veren saç kremleri çok ilgimi çekiyor. Yani uçlara uygulanan bir ürün saçın uzamasını hızlandıramaz değil mi? Ben de saç derisi kremi olduğunu anladım. Ancak bu ürünle ilgili kafamı karıştıran şöyle bir durum var. Ürün açıklama kısmında, ”Sülfatsız Formülü” diye bahsediyor, fotoğrafta da gözüküyor zaten, yakınlaştırırsanız farkedebilirsiniz. İçerik listesinde de ne alakaysa ”Sodium Laureth Sulfate” başı çekiyor. Bu bana, ürünün üretim hatası olduğunu düşündürdü. Kıvamı falan güzel ama kokusu da bir tuhaf açıkçası. Anlayamadım sebebini gerçekten.

Ürünü haftada 1 kez uyguluyorum. Aynı gün, saçlarımı sabun ile arındırıyorum. Haftada 1 kür olarak uyguluyorum bu ikisini. Bahsettiğim sabun bu:

DrBellasoft Saç Onarıcı Hair Repair Komplex Mavi Sabun Ürün İncelemesi – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Sabunu saçlarımda 5 10 dakika beklettikten sonra suyla arındırıp 5 – 10 dakika da bu kremi ıslak saçlarıma uygulayıp bekletip su ile duruluyorum.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Saçlarımı yumuşattı.
  • Saçlarımın uzamasına yardımcı oldu.
  • İçeriğindeki kakaodan sanırım, ne zaman bu kremi uygulasam saçlarımda hafif kahverengi görüntü oluşuyor. Ancak bir tek bu ürünü kullanmadığımdan, o görüntü geçici oluyor.
  • Saçlarımı canlandırdı.
  • Saçlarımı nemlendirdi.
  • Saçlarımın buklelerini belirginleştirdi.

Bir Cevap Yazın