Elon Musk’ın İlişki Teklif Ettiği Kadın: Şarkıcı Azealia Banks (İddia)

Azealia Banks ve Elon Musk olası bir çift idi. Bununla birlikte, Tesla’nın CEO’sunun kariyerindeki en yüksek baskılı haftalarda, rapçi Azealia Banks, milyarder için beklenmedik bir komplikasyon kaynağı haline geldi. Banks, sosyal medyada Musk’ın onu evine davet ettikten sonra ondan kaçındığını, durumu medyaya yanlış tanıttığını ve en son telefonunu ele aldığını iddia etti. Bu arada Musk, Banks’in iddialarının çoğunu reddetti ve görünüşe göre en son yaptığı çağrının ardından Instagram hesabını sildi.

Genellikle açık sözlü iki ünlü arasındaki etkileşimleri çözebilirsiniz. Banks ve Musk arasında işlerin nasıl gittiğine dair zaman çizelgesi hakkında bildiğimiz her şey burada.

10 Ağustos 2018 : Banks, Musk’ın Los Angeles’taki mülklerinden birine geldi ve CEO ile yolları kesişti.

Banks, Business Insider’a Cuma sabahı erken saatlerde geldiğini söyledi ve The New York Times geçen hafta Musk’ın Los Angeles’taki mülklerinden birine önceden belirlenmiş saatlerde geldiğini doğruladı. Banks, 13 Ağustos’ta Business Insider’a bir Instagram DM’sinde Musk’ın hafta sonu boyunca dikkatinin dağılmış göründüğünü söyledi. “Onu mutfakta kuyruğunu bacaklarının arasına sıkıştırırken gördüm ve bu tweet’den sonra yatırımcıların kıçını örtmesi için cırt cırt cıyaklıyordu.” diyor. “Stresliydi ve yüzü kıpkırmızıydı.” Banks ekledi: “Şahsen hiç de sevimli değil.” Banks ayrıca kulak misafiri olmaya çalışmadığını ama Musk’ın çırpınıyor gibi göründüğünü söyledi.

Bir Cevap Yazın