2021 Royal Rumble Maç Tahminlerim (Kadınlar)

(Royal Rumble’ı Kazanma İhtimali Yüksek Olan Kadın Güreşçiler (Ve Kazanmasını İstediğim Güreşçiler)

Bayley uzun süre Smackdown kemerini elinde tuttu, sonra Sasha Banks kemeri aldı., yani her an bir yükselme yaşayabilir ancak bunun, Sasha Banks’den kemeri geri alarak değil de, Royal Rumble 2021’i kazanarak yaşayabileceğini düşünüyorum. (Gerçi Face Turn (iyi karakter) imajına geri dönmesin de ne olursa olsun!

Alexa Bliss’e gelirsek, 2020’de ‘The Fiend’ Bray Wyatt ile bize çok iyi maçlar izlettiler. Bu Corona günlerinde herkesin WWE’yi izlemesinin tek sebebi açık ara farkla Alexa Bliss ve Bray Wyatt idi. Bu ikilinin yükselişi, belki de ikisinin de Royal Rumble 2021’i kazanmalarının ayak sesleridir.

  1. Bayley

Tüm bunların yanında ‘Heel Bayley’ benim favori güreşçimdir ve Royal Rumble 2021’i kazanmasını çok isterim. Heel karakter en çok Heel olması (Kötü Karakter) imkansız gibi görünen güreşçilere yakışıyor. Bunun yanında Bayley 4 Horse Women arasında yer aldığı için kazanma ihtimali aslına bakılırsa bir hayli yüksek.

En Sempatik 10 Heel Kadın Güreşçi! – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

2. Alexa Bliss

Alexa Bliss de en sevdiğim güreşçilerden ancak WWE’de o kadar Underrated (Değeri bilinmeyen) yetenekli güreşçiler var ki, bu nedenle abartılmasını doğru bulmuyorum. Bu arada Bayley de Alexa Bliss gibi Overrated ancak Push’u düşürüldü ve ona bu yakıştı. Ancak bu listeden kim kazanırsa çok sevinirim. Sasha Banks veya Ronda Rousey kazanırsa WWE’den insanlar birçok kez olduğu gibi ve ben de dahil soğuyabilir.

Alexa Bliss Hakkında daha detaylı bilgi için;

Keşke 2021 Royal Rumble’ını Bu İkili Kazansa Dediğimiz Güreşçiler (Erkekler Ve Kadınlar) – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com) yazımızı inceleyebilirsiniz.

3. Bianca Belair

Naomi’den başka güncel atletik diva yoktu. Ancak Naomi’ye güçlü bir rakip, hatta ondan daha iyi bir güreşçi ve atlet karşımızda artık. Ben kendisini ve güreşini sempatik buluyorum ve seviyorum. Henüz yavaş yavaş yükseliyor ancak Royal Rumble’ı kazanmayı hak ediyor mu? Tabi ki hak ediyor! Tabi, Naomi gibi eski güreşçilerin de hakkının çok yenildiği WWE’de en saçma sapan güreşçiler bile Royal Rumble’ı kazanabilir belli olmaz.

4. Rhea Ripley

Hem güçlü, hem hızlı, hem de fiziksel açıdan ve Attire (Kıyafet) açısından en üstün güncel kadın güreşçi olduğunu düşünüyorum. Bir ara çok yükselişte idi ancak ana kadroya tam olarak dahil olup geldiğinde kendini çok daha iyi gösterecek ve Abartılmış birçok güreşçiyi ezip geçecek! Ana kadroda maçlara çıkmıyor olsa da daha şimdiden kazanmayı fazlasıyla hak ediyor. Tabi önce NXT’den kurtulması lazım.

5. Nia Jax

Nia Jax en sevdiğim kadın güreşçilerden olmakla birlikte WWE’nin de memnun kaldığı güreşçilerdendir. WWE her kadın güreşçiyi sevmez, bahar temizliği denilen ayıp hareketi yapıp gönderdiği birçok güreşçi vardır. Ancak Nia Jax hem güncel olarak en güçlü güreşçi, hem de diğer güreşçilere nazaran kilolu oluşuyla çok dikkat çekiyor. Hiç sevmediğim Shayna Bazsler ile bile Heel takım olup uyum sağladığına göre, Nia Jax’in güreşçilere sevdiremeyeceği bir gösteri yok. Tabi önce Shayna’dan kurtulması lazım… Ve hala daha Overrated (Abartılmış) değil! Kadınlar Royal Rumble’Indan sonra erkeklerin Royal Rumble’ına dahil olmasına rağmen! WWE tarihinde bunu daha önce Chayna, Kharma ve Beth Phoenix gerçekleştirmiştir. Fark ettiyseniz buradaki imaj güçlü kadın imajıdır.

Belki sizin de içerisinde sevdiğiniz güreşçiler vardır, o yüzden dilerseniz bu yazımızı inceleyebilirsiniz;

En Sevdiğim 30 Kadın Güreşçi Listesi – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

One comment

Bir Cevap Yazın