2021 Royal Rumble Sonuçları Ve Düşüncelerim (Erkekler)

Royal Rumble Özeti:

The Fiend Bray Wyatt ve Finn Balor yoktu. Carlito Royal Rumble’a geldi. Bad Bunny The Miz ve John Morrison’a saldırdı. Daniel Bryan ve Kane anlık olarak sarıldı.. Eski takımını yad ettiler derken Kane saldırdı! Zaten Kane saldırmasa senaryo gereği Daniel Bryan saldırırdı eminim. The Hurricane Royal Rumble’a geldi. Ringe girdikten hemen sonra elendi. Gerçekten nedir bu emekli güreşçilere yapılan saygısızlık, eskiden komikti bunlar. Herneyse. Christian Royal Rumble’a geldi. Cesaro Sheamus ile takım olur diye düşünürken Sheamus’a saldırdı. Son 2’ye Edge ve Randy Orton kaldı.

Numaralar:

 1. Edge
 2. Randy Orton
 3. Sami Zayn
 4. Mustafa Ali
 5. Jeff Hardy
 6. Dolph Ziggler
 7. Shinsuke Nakamura
 8. Carlito
 9. Xavier Woods
 10. Big E. Langston
 11. John Morrison
 12. Ricochet
 13. Elias
 14. Damian Priest
 15. The Miz
 16. Matt Riddle
 17. Daniel Bryan
 18. Kane
 19. King Corbin
 20. Otis
 21. Dominik Mysterio
 22. Bobby Lashley
 23. The Hurricane
 24. Christian
 25. Aj Styles
 26. Rey Mysterio
 27. Sheamus
 28. Cesaro
 29. Seth Rollins
 30. Braun Strowman

Royal Rumble Kazananı: Edge

EDGE WWE Theme Song 2020 – “Metalingus” – YouTube

Royal Rumble tahminlerim arasında Edge yoktu. Ancak Edge kazanacak tarzı yorumlar okumuştum. Ben buna inanmak istemedim açıkçası. Fakat bu WWE, 30 Kadın Güreşçi arasında olmayan Becky Lynch 2019 Royal Rumble’ını kazanmıştı, her şey beklenir. Erkek güreşinde 2022’de de geçerli olan Royal Rumble Maç Tahminimi detaylı olarak incelemek isterseniz:

2021 Royal Rumble Maç Tahminlerim (Erkekler) – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Royal Rumble 2021 Sonuçları Ve Düşüncelerim

 • Güncel güreşçilere büyük haksızlık! Jeff Hardy, Aj Styles, John Morrison gibi üstün yetenekli ve Kane gibi efsane güreşçiler varken Zaten 2010 Royal Rumble’ını kazanan ve ara ara maçlara gelen Edge’e kazandırmanın saçmalığı nedir? Daha önceden Royal Rumble kazanmamış olsa neyse diyeceğim. Bana göre Royal Rumble’ı 1’den fazla kazanmış (Stone Cold Steve Austin, Triple H, Shawn Michaels, Hulk Hogan, Randy Orton, Edge) veya kazandırılmaya çalışılan güreşçiler (Roman Reigns, Seth Rollins) abartılmış güreşçilerdir. Yeni nesil güreşçilere yapılan haksızlıktan başka bir şey değildir.
 • Jeff Hardy’e büyük haksızlık yapıldı. Adamın Royal Rumble’ı kazanması gerekirken Dolph Ziggler tarafından elendi.
 • Braun Strowman gibi abartılmış güreşçi, Aj Styles’ı eledi.
 • Baron Corbin’e en büyük haksızlık yapıldı. Rey Mysterio’nun oğlu Dominik Mysterio tarafından elendi, bu ne saçmalıktır? Erkek güreşinde WWE gittikçe çöküyor!

Bir Cevap Yazın