Kemal Kılıçdaroğlu Etnik Kökenini Açıkladı! Türk Değil!

Kemal Kılıçdaroğlu hakkında anne tarafının Ermeni olduğuna dair görüşler yayılınca Soner Yalçın tarafından Kılıçdaroğlu’nun Anne ve Baba tarafından Türkmen olduğuna dair haber yapıldı. Soner Yalçın CHP oy kaybetmesin diye baya iyi sallamış çünkü bugün itibariyle (15 Ocak 2022) Kemal Kılıçdaroğlu bizzat Türk olmadığını ilan etti. Kemal Kılıçdaroğlu aslında peygamber soyundan geliyormuş. Seyyid. Yani Arap! Cumhuriyet Halk Partisi’nin lideri Kemal Kılıçdaroğlu Peygamber soyundan geldiğini ilan etti. Bu da demek oluyor ki kendisi Türk değilmiş.

Arkadaşlar, bu ülkede gerçekten kaç tane Türk var? Bir gün de biri çıkıp ben Türk soyundan geliyorum, ben Mete Han’ın torunuyum diyecek mi? Arabı, Gürcüsü, Pontuslusu ülkeyi ele geçirmiş, kafalarına göre yönetiyor. Yazık gerçekten. Çok yazık.

Ülkenin adı Türkiye ama Türklük ile alakası yok. Kimse gocunmasın, açık konuşalım! Dinin dışarıdan gelmiş yani Arap, Laiklik dışarıdan gelmiş yani Fransız, Demokrasin dışarıdan gelmiş yani Yunan, Askeri sistemin Amerikan, seni yönetenler bile Türk değil. Sahi bu ülkede Türk olan nedir? Halkın yarısı Avrupa-Yunan özentisi, diğeri Arap özentisi. Ülkedeki milliyetçi parti bile terörist partisi HDP’den daha az oy alıyor. Sözde milliyetçi olan MHP adlı parti bile Türkçülük yapmaya korkuyor. 3 Mayıs Irkçılık-Turancılık davasını anamıyor. Türkçülük gününe bile milliyetçilik günü diyor. İşte arkadaşlar, Türkiye böyle bir ülke. Arabı, Gürcüsü, Çerkezi, Pontuslusu ülkeyi yönetiyor.

CHP’de Ermeni severlik çok fazla. PKK ile ilişkileri de malum. Demek ki Kemal Kılıçdaroğlu Türk olmadığı için bunlara sesi çıkmıyor. Bunu da öğrenmiş olduk. Şimdi bazı arkadaşlar itiraz etmesin, aynısını AKP’de yapıyor diye. Sanki biz AKP’yi övüyormuş gibi tepki vermesin. AKP yanlış bir şey yapıyor diye CHP’de mi yapmak zorunda? Kim yanlış bir şey yaparsa biz onu eleştiririz. Sitemizde AKP aleyhine olan bir sürü paylaşım mevcut. Açın okuyun.

Siyasi partilerin, siyasetçilerin, hatta ünlülerin bile Türklük umurunda değildir. Amerikalı Aktör Hugh Jackman veye Steven Seagal bile bunlardan daha Türk’tür. Siyasetçilerin Türklükle olan bir savaşı vardır. Amaçları Türkiye’de Türk ırkını tamamen asimile etmek, Türklüğü de bu topraklardan ebediyete kadar yok etmektir.

Bir Cevap Yazın