Urban Care Çok İşlem Görmüş Yıpranmış Saçlar İçin Makademya Yağı ve Keratin İçeren Saç Bakım Şampuanı Ürün İncelemesi

Ürünü geçen sene kardeşim almıştı, sanırım çok yüksek fiyatta iken (60 TL civarı) 21 TL gibi bir fiyata bir mağazadan almıştı. Artık Gratis miydi hatırlamıyorum orasını. Aynı şekilde şuanda da A101’de 18 TL’ye bulunmakta. Açıkçası başta çok fazla ilgimi çekmemişti. Genel olarak saç uzatma etkili şampuanlara merak sardığımdan dolayı nem vs basit geliyordu bana. Ancak bu şampuandan ciddi oranda memnun kaldığımı söylemeliyim. Bu arada şuanda Urban Care’ın Expert Serisindeyim, bu markanın şampuanlarının hepsi mi aynı renkte ve aynı kıvamda olur yahu?

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Saç temizlemesini çok beğendim. Bazı şampuanlar yağ serum kür vs uyguladığımdan yeterli arındırma sağlamıyordu. Bu şampuan iyi temizledi saçlarımı ki akan kürlerin suyunu iyice gördüm saçlarımı yıkarken… Bu arada şampuanı tüm saçıma uyguluyordum, saç uçlarımda serum, saç boylarımda durulanmayan kremler olduğu için, şampuan dışında da herhangi bir arındırıcı ürün (sabun dışında) olmadığından, ben gayet memnun kaldım.
  • Saçlarımı nemlendirdi. Macademia Yağı içeriyorken ve vaadi de bu iken, nemlendirmesi çok olağandı. Ancak çok kuru saçlara sahip olduğumdan ve saç nemlendiren şampuanlardan hayli uzak kaldığımdan bu etkiyi sevdiğimi söylemeliyim.
  • Saçlarımı sakinleştirdi. Kalın telli ve kabarık saç tellerim sakinleşti. Bunu keratin içeriğine bağlıyorum. Ne zaman keratinli ürünler kullansam saçlarım daha düze meyilli oluyor.

Bir Cevap Yazın