Ünlü Satanist Şarkıcı Burzum Varg Vikernes’den Türk Düşmanlığı

Ünlü Satanist Şarkıcı Burzum Varg Vikernes’den Türk Düşmanlığı! Türk karşıtlığı ile bilinen ve beyaz (Avrupai Aryan) ırk üstünlüğüne inanan Norveçli Satanist Şarkıcı Burzum Varg Vikernes, Türk karşıtlığına devam ediyor. Türkiye’de gençlerin de beğendiği bir isim olan ünlü şarkıcı, şimdi de Türkler için bunları söyledi.

“Ermenlilere, Kürtlere ve Yunanlılara topraklarını geri verin ve atlarınıza binerek Orta Asyaya, Türkmenistan’a dönün.”

https://www.facebook.com/thuleanperspectiveburzum/posts/1340247019482076

Gerçekten dünyanın her yerinde yayılan bu Türk karşıtlığı hayret verici.

İskandinav ülkeleri adeta PKK’nın gibi terör örgütlerinin kalesi haline geldi. Açık bir şekilde eylem yapıp birde sokaklarda Türk bayrağı yakan örgüt üyeleri, yaptıkları bu hareketlerden dolayı da İskandinav hükümetinden övgü dolu sözler almaktadır. İskadinav devletleri, tüm Kürt gruplarını kayıtsız şartsız ülkelerine kabul etmektedirler. İskandinav insanları Abdullah Öcalanı’da büyük bir devrimci ve insan haklarını savunan bir adam olarak görmektedir. Okullarda kahraman olarak tanıtılmaktadır. Ayrıca ek bir bilgi daha verelim. 1970 yıllara kadar İzlanda’da anayasa ile Türk öldürmek serbestti ve cezası yoktu. Yani o yıllarda biri durduk yere bir Türkü öldürürse ceza almazdı. Günümüzde her ne kadar bu yasa kalksa da İskandinav ve Viking kökenli ülkeler, Türk karşıtlığına devam etmektedir.

Kürtlerin bu kadar sevilmesinin başka bir nedeni ise Kürtler Avrupalılarca beyaz ırk sayılmaktadır fakat Türkler ise asya kökenli göçebe barbarların yani Cengizlerin, Metelerin, Atillaların soyundan gelmektedir. Türkler Avrupalılara göre Kürtler ve Ermeniler gibi beyaz ve medeni ırklara karşı soykırım yapmıştır. Bu yüzden dünyada Türkleri seven pek yoktur sevmiyorlar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s