Ünlü Satanist Şarkıcı Burzum Varg Vikernes’den Türk Düşmanlığı

Ünlü Satanist Şarkıcı Burzum Varg Vikernes’den Türk Düşmanlığı! Türk karşıtlığı ile bilinen ve beyaz (Avrupai Aryan) ırk üstünlüğüne inanan Norveçli Satanist Şarkıcı Burzum Varg Vikernes, Türk karşıtlığına devam ediyor. Türkiye’de gençlerin de beğendiği bir isim olan ünlü şarkıcı, şimdi de Türkler için bunları söyledi.

“Ermenlilere, Kürtlere ve Yunanlılara topraklarını geri verin ve atlarınıza binerek Orta Asyaya, Türkmenistan’a dönün.”

https://www.facebook.com/thuleanperspectiveburzum/posts/1340247019482076

Gerçekten dünyanın her yerinde yayılan bu Türk karşıtlığı hayret verici.

İskandinav ülkeleri adeta PKK gibi terör örgütlerinin kalesi haline geldi. Açık bir şekilde eylem yapıp birde sokaklarda Türk bayrağı yakan örgüt üyeleri, yaptıkları bu hareketlerden dolayı da İskandinav hükümetinden övgü dolu sözler almaktadır. İskadinav devletleri, tüm Kürt gruplarını kayıtsız şartsız ülkelerine kabul etmektedirler. İskandinav insanları Abdullah Öcalan’ı da büyük bir devrimci ve insan haklarını savunan bir adam olarak görmektedir. Okullarda kahraman olarak tanıtılmaktadır. Ayrıca ek bir bilgi daha verelim. 1970’li yıllara kadar İzlanda’da anayasa ile Türk öldürmek serbestti ve cezası yoktu. Yani o yıllarda biri durduk yere bir Türkü öldürürse ceza almazdı. Günümüzde her ne kadar bu yasa kalksa da İskandinav ve Viking kökenli ülkeler, Türk karşıtlığına devam etmektedir.

Kürtlerin bu kadar sevilmesinin başka bir nedeni ise Kürtler Avrupalılarca beyaz ırk sayılmaktadır fakat Türkler ise asya kökenli göçebe barbarların yani Cengizlerin, Metelerin, Atillaların soyundan gelmektedir. Avrupalılara göre Barbar Türkler beyaz ırka soykırım yapmıştır. Kürtler ve Ermeniler gibi beyaz ve medeni ırklara karşı soykırım yapmıştır. Bu yüzden dünyada Türkleri seven pek yoktur. İskandinav ülkeleri Türkleri sevmez. Ancak Kürtlerin seveni çoktur. PKK herhangi bir Avrupa ülkesinden çok rahat bir şekilde ofis açmaktadır ve örgüte silah desteği alabilmektedir. Çünkü Avrupalılara göre PKK özgürlük ve demokrasi için savaşan bir örgüttür.

3 comments

  1. Hindistanlısından Norveçlisine kadar dünyada Türke düşman olmayan bir ırk var mı?

  2. bende ağır black metalciyim ama türklerle hiç alakası olmayan birinin türk nefretini de gerçekten anlamıyorum. internette türküm demeye çekiniyorum açıkçası. türküm dediğimde dünyayı istila eden uzaylı muamelesi yapıyorlar.

Bir Cevap Yazın