2021 AYT Matematik Kanal Önerileri

2021 AYT Matematik Kanal Önerileri 

1. Benim Hocam İlyas Güneş 

Ayt Matematik gibi bilgi ağırlıklı bir derste bana göre bilgileri en güzel aktaran öğretmenimiz İlyas Güneş, anlatımını çok beğeniyorum eminim ki izleyenler de beğenecektir. Videoları sistemli bir şekilde yürütürseniz zaman sorunu yaşamayacağınızı düşündüğüm bir kanal. Yine zamandan tasarruf etmek istiyorsanız video ders notlarını sizlere öneririm.

2. Rehber Matematik 

Bu kanalı, sınava yakın zamanlarda görmüştüm ve konu tekrarı yapmak için baktım. Ama bu yazıyı görenlerin bu kanal için çokça vakti olacaktır diye düşünüyorum. 65 Günde Ayt Matematik serisi ile konularınızı rahatlıkla bitirebilirsiniz.

Birkaç kanal tavsiye ettim. Bu tüm dersler için geçerlidir. Enerjiniz hangi öğretmenler ile uygunsa onlardan devam edersiniz. Tek bir kanala bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Birinden konu anlatım izleyip, ötekinden tekrar yapıp, diğerinden soru çözümleri inceleyebilirsiniz. turkcemalumatlar.wordpress.com Önemli olay konuyu iyi anlayabilmeniz ve soru çözümleri sayesinde yeni sorularda bunları uygulayıp çözebilmeniz. Bahsettiğim diğer kanallar mutlaka soru çözümünde yeni bir şeyler öğrenmenize katkı sağlayacaktır.

One comment

Bir Cevap Yazın