Kalça Egzersizi İçin En İyi 5 Uygulama

Kadın-erkek herkes için evde kalça çalışmak, kalçalarınızı şekle sokmak için sizlere en iyi uygulamaları sıraladım. Uygulamalar bana göre, bir ekip ile çalışamayan veyahut spor salonuna gitmeyenler için gayet etkili. Sizlere disiplin kazandıracağına eminim. Egzersizleri yaptıkça düzen kazanacaksınız. Uygulamalar, hangi gün, hafta ve ay egzersiz yaptığınızı gösteriyor, hangi saatte egzersiz yapmak isterseniz alarm kuruyor bunun yanında protein açısından örnek diyet içeriyorlar. Kalça Egzersizleri ve tüketeceğiniz besinler ile ortalama 45 günde etkisini göreceğinizi düşünüyorum.

1. 30 Günlük Kalça ve Bacak Egzersizi

Bu uygulama benim kesinlikle favorim. Önce boy, kiloyu soruyor ve sorunlu bölge kalça mı, bacak mı diye de soruyor, işaretlendikten sonra ona göre bir program hazırlayıp, 1 – 2 veya 3.seviyeden başlatıyor. 3 seviyeyi de denemiş biri olarak kalça ve bacaklarda daha ilk seviyeden yanma hissettirdiğini ve etkili olduğunu söylemeliyim.

2. Kalça ve Bacaklar Egzersizi

Kalça Biçimlendirme, Kalça Büyütme ve Kalça Yağ Yakma gibi üç ayrı düzeye sahip. 3 düzey de, Geriye tekme, çömelme hareketi (squat), Lunge gibi farklı zorluklarda, etkili kalça egzersizlerine sahip.

3. Kalça Eritme – Bacak İnceltme Egzersizleri

Uygulama size yaş, boy, kilo, egzersiz saati, spor yapıp yapmadığınızı, yorulmak isteyip istemeyeceğinizi, mola sürenizi ve cinsiyetinizi soruyor ona göre sizlere program hazırlıyor. Egzersiz öncesi 2 dakikalık esneme ve ısınma hareketleri mevcut. Biliyorsunuz ki ısınma hareketleri oluşabilecek sakatlıkların önüne geçerek bu ihtimali azaltıyor.

4. 30 Days Buttocks Workouts For Women

Daha kısa sürede yağ yakmak ve kaslanmak istiyorsanız bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Bu uygulama, kalça yağ yakma ve kalça büyütme gibi 2 düzeyli yani 2 aylık etkili kalça egzersizlerine sahip. Bu egzersizlerin yanında, özellikle stresi azaltma amaçlı nefes Egzersizleri de içeriyor.

5. Buttocks Workout, Hips, Legs, Lose Weigh in 30 Days

Uygulama, başlangıç- orta ve ileri adlı 3 ayrı düzeye ayrılmış. Bunun yanında ücretli düzeyler de mevcut. Etkili gerinme egzersizleri var.

One comment

Bir Cevap Yazın