Pedigree Rodeo 7’li Ödül Maması 123 G

Pedigree Rodeo 7’li Ödül Maması 123 G

Köpeğimin bayıldığı bu ödül mamasını Migros’tan 6-7 TL gibi bir fiyata aldım. Karnı tokken bu mamayı ne zaman versem enerjisi artıyor, ayrı bir neşeli oluyor. Köpeğim en çok bu ödül mamasını seviyor. Takviye amaçlı doğrayarak ara ara verdim. 4 çubuk vardı içinde. Ama sarmal olduğu için onları da ayırarak sayarsak 8 oluyor tabi. Ben 2 haftaya ayırıp verdim. (14 gün içinde kullanılması gerekiyor.) Köpeğimin ara ara olan halsizliğinin geçmesini ben bu ödül mamalarına ve hap ve tabletlere bağlıyorum. Çünkü bunları kullandığımdan beri köpeğim hep dinamik. Eskiden ara ara halsizken şimdi hep güçlü. Ayrıca bence bu burgulu ödül maması köpeğimin kıllarına da iyi geldi. Hem daha parça hem daha gür kıl yapısına sahip. Sadece bu ürüne bağlı olmamakla birlikte, bu ürünün de köpeklerin kıllarına olumlu etki yapacağına eminim. Köpeğinizin bu ödül mamasını seveceğinden ben eminim. Hatta birkaç parçayı gören kedilerin bile bu ödül mamasını zevkle yediklerine şahit oldum. Tabi bu konuda, kedileriniz için de kullanabilirsiniz diyemem ama kediler de bunu çok beğendi. Belki onlara da iyi gelmiştir bilmiyorum. Bence köpeğiniz için en az 1 kez deneyiniz. Zaten köpeğiniz bunu seveceği için ve neşeli olacağı için siz de yine almak isteyeceksiniz.

Tüm köpekler için, burgulu, yumuşak formda, kolay taşınabilen 4 adet çubuk içeren,ambalajı ile her an, her yerde kullanabileceğiniz ödül çubukları.

Ödülün İçeriği;Sebzeler, tahıllar, sığır eti, mineraller.
Günlük Tüketim Miktarı;İsteğe bağlı olarak miktarı belirlenebilir.

Köpeğinize köpek ödülü vermenin bazı faydaları vardır:

Sindirim Sağlığı: Bir çok köpek ödülünde hassas mideli köpeklere iyi gelen probiyotik ve prebiyotik besin lifi bulunur. Prebiyotikler bitki lifinde, probiyotikler ise bakterilerde yaşar ve her ikisi de bağırsakların desteklenmesini sağlar. Köpeğiniz daha iyi bir sindirim sistemine ve aynı zamanda da daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacaktır.

Deri ve Tüy Sağlığı: Doğal köpek ödülleri omega 3 ve 6 yağ asitleri yönünden zengindir ve köpeğinizin deri ve tüy sağlığına olumlu yönde etki eder.

Diş Sağlığı: Köpek ödülleri köpeğinizin dişlerini temizleyerek, bakteri oluşumuna bağlı kötü nefes kokusunu azaltır. Ayrıca düzenli çiğnemek, plak ve tartar oluşumunu azaltır, dişleri ve ağzı güçlendirmeye yarar.

Vitaminli Seçenekler: Vitaminler ve antioksidanlar yönünden zengin olan köpek ödülleri köpeklerde eklemleri güçlendirir. İltihaplı durumlarda acıyı hafifletir ve köpeğinize güç verir.

Sağlıklı Kilo: Lif oranı yüksek, yağ oranı düşük doğal içerikli köpek ödülleri, köpeğinizin kilosunu korumasını ve sağlıklı kalmasını sağlar.

• Köpeğinizin savunma sistemini güçlendirmeye yardımcı olacak vitaminler içerir.

• Köpeğinizin güçlü kemik oluşumuna destek olmak için kalsiyum dahil mineraller içerir.

• Hayatta daha fit olmasına destek olmak için Omega 3 içerir.

Lezzetli ve eşsiz bir köpek ödülü olan Rodeo, köpeğinizin ödül zamanının tadını çıkaracağı yumuşak formda biftek içeren 4 adet burgulu çubuk halindedir. Eşsiz şekli, çiğnenebilen dokusu ve dayanılmaz et tadı ile köpeğinize bitmeyen bir zevk verecektir. 

Pedigree Rodeo ödül çubukları köpeğinizi ne kadar sevdiğinizi göstermek veya onu ödüllendirmek için mükemmel bir yoldur.

Köpeğinizi yaşam boyu formda tutmaya yardımcı olan Omega 3,

Dişlerinin ve kemiklerinin güçlenmesine yardımcı olan kalsiyum,

Doğal savunma mekanizmasını korumasına yardımcı olmak için gerekli olan vitamin ve mineraller eklenmiştir. 

Besleme Talimatları: Küçük ırk köpekler için günde 1 ödül çubuğu, Orta ırk köpekler için günde 2 ödül çubuğu, Büyük ırk köpekler için günde 3 ödül çubuğu verilmelidir. 

İçerik: Tahıllar %25, et ve et yan ürünleri (sığır eti) %8, şeker %23, bitkisel ürünler (soya, çeşitli sebzeler) %40, sebze protein özleri %6, mineraller %8, katkı maddeleri (antioksidanlar) %0,5. Vitaminler: A vitamini 1500 IU/kg, E vitamini 211,5 mg/kg ve AT tarafından izin verilmiş antioksidanlar, koruyucu maddeler ve renklendiriciler içerir (%0,95). Analiz: Su %14 HCl’de çözünmeyen kül %9,3 Ham protein %19,8 Kalsiyum %5 Ham yağ %0,1 Fosfor %0,6 Ham selüloz %1,5 Sodyum %1,2 Ham kül %9,5 Omega3 400 mg/kg

Ürün Özellikleri

Üretim Yeri :İthal
Tahıl:Tahıllı
Aroma :Biftek
Özellik :Eğitim Ödülü, Aperatif
Boyut :Tüm Irklar
Yaş:Yetişkin
Paket:Poşet
Form:Çubuk, Burgu

Menşei Macaristan

Bir Cevap Yazın