Pedigree Dentastix Daily Oral Care Tamamlayıcı Ödül Maması Ürün İncelemesi

Pedigree Dentastix Daily Oral Care Tamamlayıcı Ödül Maması Ürün İncelemesi

Ürünü Migros’tan 6-7 TL gibi bir fiyata aldım. 3 adet kalın çubuk gibi bir ödül maması ama ben bunu doğrayarak ara ara kullandım. (Ürünün süresi 2 hafta) Ayrıca köpeğim bu ödül mamasını her verdiğimde yemedi. Ama mamayi bitirdi tabi. Üzerinde de belirtildiği gibi köpeğde özellikle ağız bakımı ve temizliği için kullandım. Sert bir yapısı var, küçük köpekleri olanlar çok daha küçük doğrayarak versinler. Köpeğimde bu tamamlayıcı ödül mamasından sonra farkettiğim durum şu oldu, hem köpeğimin ağız bakımını sağladı, bununla beraber köpeğime enerji verdi. Hareketliliği arttı. Kısacası köpeğime iyi geldi bu yiyecek. Köpeğinizin ağız bakımı için en az 1 kez deneyin derim.

Pedigree Dentastix Orta Boy:

4 aydan büyük köpekler için tamamlayıcı ödül maması

İçindekiler : Tahıllar, sebze kaynaklı ürünler, mineraller (%2.7 sodyum tri – polifosfat içerir), et ve hayvansal yan ürünler, bitkisel ve hayvansal yağlar, Analitik bileşenler (%) : protein: 7.0 ; yağ içeriği : 1.7 ; inorganik madde: 6.0 ; ham selüloz: 1.0 ; nem: 14.0 ; enerji: 305 kcal / 100 g Kg başına katkı maddeleri: Besinsel katkılar : Vitamin E 1365 mg, Çinko sülfat heptahidrat : 1055 mg / Duyusal katkı maddeleri : Tavuk aroması: 45.9 mg

Beslenme Talimatı: Orta boy köpekler, örneğin: Cocker Spaniel, günde 1 çubuk ile besleyin. Sadece 10 kg ile 25 kg arasındaki köpekler için çiğneme ödül maması. 4 aylıktan küçük yavru köpekler için uygun değildir. Açıldıktan sonra 14 gün içinde kullanın. Yanında mutlaka taze içme suyu bulundurunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız. En uygun ambalaj üzerinde belirtilen tarihten önce kullanılmalıdır, parti numarası, fabrika tanımlama numarası: paketin arkasına bakınız.

Menşe Ülke: Macaristan

Boğulmaya engel olmak için torbaları bebeklerden, çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak tutunuz.

Bir Cevap Yazın