Göğüs Doğal Yollarla Nasıl Büyütülür?

Dipnot: Göğüs ile meme farkını göstermek amacı ile göğüs için ayrı, meme için ayrı maddeler yazdık.

  1. Göğüs Büyütme Egzersizleri

Bu egzersizleri aşırı olmamak kaydıyla düzenli olarak yapın. Unutmayın, ağırlıklar ile çalışmak göğüs kaslarınızın büyümesini olumlu etkileyecektir. Böylece göğüsleriniz hem kalkık hem de yuvarlak sıkı ve iri olacaklar. Ancak dediğim gibi aşırı egzersiz yapmak da östrojen eksikliğine yol açar, bu kez eldekinden de olursunuz. Her şey dengeli olduğunda güzeldir.

2. Meme Büyüten Bitkiler

Soya başta olmak üzere Baklagiller meme büyütür. Çünkü fitoöstrojeniklerdir. Bu nedenle diyetinize soya eklemeniz meme büyütmenizde yarar sağlar. Soya dışında, nohut, bezelye, fasülyeler de göğüs büyütmekte başarılıdır. Ayrıca baklagiller kadar olmasa da bitki çayları da meme büyütmede etkilidir. Bu çaylar; adaçayı, ısırgan otu çayı, lavanta çayı vb. çaylardır. İlginç olan şu ki, yeşilçay zayıflatıcı olduğu halde onda bile fitoöstrojen saptanmış! Yani tüm bahsettiğim bitkiler gibi yeşilçay da meme büyütür. Bu yiyecekleri ve çayları tüketirken dikkat etmeniz gereken durum, işi abartmamak. Ne kadar abartırsanız o kadar ayn etki görürsünüz. Tek yapmanız gereken günlük rutininize bu besinleri ve çayları eklemek.

3. Sağlıklı Bir Şekilde Memeden Kilo Almak

Sağlıklı bir şekilde memeden kilo almak demek, alacağınız birkaç kilo ile yağı memelerinize aktarmak demektir. Meme yağ dokusundan oluşur. Aslında bu 2. kuralı, aşağıda bahsetmiş olduğum 4. kural ile birlikte yaparsanız etkiyi katlarsınız. Çünkü bir yandan kilo almanız gerekiyor bir yandan bu kiloyu memelerinize aktarmanız gerekiyor. 4. numaradaki teknik ile vücudunuzun kan akışının memelerinize yönelmesini sağlayarak ve bu yiyeceklerle sağlıklı kilo alarak memelerinizi büyütmeniz mümkündür. Tabi birkaç kilodan bahsediyorum. Sonra çok kilo aldığınızda gelip buraya yazmayın. Hem unutmayın, göğsün ağırlığı zaten en yüksek ihtimalle 1. – 1.5 kilogramdır.

Memeden Kilo Aldıran Yiyecekler Nelerdir?

Her türlü süt ürünleri. Süt, peynir, yoğurt, ayran, kefir, tereyağı. Bunları sık sık tüketin. Unutmayın, sütün yağı yüksek oranda östrojen içerir. Hatta östrojenin tek yüksek olduğu kısım sütün yağıdır. Ancak dikkat edin bol bol demedim sık sık dedim. Çünkü bunları aşırı tüketirseniz kadınlık hormonunuz bozulur. Doğada her şeyde denge olmalı değil mi?

4.Göğüs Masajı Ve Masaj Yağları

Göğüs Masajının Etkileri Nelerdir?

Göğsünüze düzenli olarak masaj yapmak, göğüslerinizin büyümesini sağlayacaktır. Bunun yanında göğüs masajı, kan dolaşımını artırarak göğüsleri sağlıklı ve dinç tutar. Masaj aynı zamanda göğüs kanseri riskini de azaltır. Göğüs masajı günde 2 kez sabah akşam olmak üzere düzenli olarak yapılmalıdır. En az 30 dakika (sabah akşam toplamı) masaj yapılmalıdır. Masajdan daha hızlı sonuç almak için ellerinizi göğüslerinizin üzerinde hareket ettirmediğinizden emin olun. Uyguladığınız basınç, meme derisinin altındaki dokuları etkilemelidir.

Göğüs Büyüten Yağlar Nelerdir?

Soya Tohumu Yağı, Çay Ağacı Yağı, Lavanta Yağı, Buğday Tohumu Yağı

Bu yağlar hafif östrojen etkilidir. Bu nedenle memelerinizde boyut artışı mutlaka görürsünüz. Tabii düzenli olarak bu yağları uygulamak şart. Aynı şekilde mesela yukarıdaki yağları günlük hayatınızda çay olarak kullanabilirsiniz. Çayınıza damlatabilir, ya da aktardan alacağınız lavanta’dan lavanta çayı elde edip, beslenmenize ekleyerek göğüs boyutu artışı sağlayabilirsiniz. Araştırma sonucunda Lavanta Yağı Ve Çay Ağacı yağının hafif östrojenik etkisi ile meme büyümesine yol açtığı gözlenmiş. Yani denerseniz mutlaka etki görürsünüz.

5. Düzenli Seks Yapmak

Düzenli olarak seks yapmak seks hormonlarınızı doğal olarak etkileyeceğinden memelerinizi büyütür. Ayrıca partnerinizden veya eşinizden memelerinize dokunmasını, memelerinizi emmesini isteyin. Masaj hormonları etkilediği gibi eşinizin memelerinize dokunması dahil meme boyutunuzu etkiler.

One comment

Bir Cevap Yazın