Modiwake Ürün İncelemesi

Öncelikle en baştan uyarayım: ürünü nöroloji tarafından yazılmadığı sürece kimseye öneremem.

Gelelim Modiwake ilacına başlama şeklime. Öncelikle aşırı uyku sebebi ile nörolojiye gittim. İşlemler sonucunda bu ilacı almam uygun görüldü. Sonuçta sınav senemdeydim ve bu çok uzun süren uykular sebebiyle (12- 13 saat) derslere odaklanamıyordum. Okulda da zihnim çok yorulduğundan eve gelir gelmez uyuyakalıyordum. Sınavdan birkaç ay önce artık bunun için gitmem gerektiğini fark ettim. Bunun yanında kan testi de yaptırdım. Onu da bir diğer yazımda belirteceğim. Aşağıya linkini bırakırım. İlacı günde 2 kez almamı önerdi doktor. İlacı kullandıktan birkaç günm sonra etkisini görmeye başladım. 12 saatlik aşırı uykum, sağlıklı olan 7 saatlik uykuya düştü. İlacın bende olumlu ve olumsuz etkilerine gelelim:

Olumlu Etkileri:

  • Dikkatimi ve konsantrasyonumu artırdı.
  • Uyku düzenim oturdu ve günde olması gerektiği gibi ortalama 7 – 7.5 bazen 8 saat uyumaya başladım.
  • Odaklanmamı artırması sebebiyle soru çözerken geçen vakitlerim azaldı. Böylece daha kısa sürede daha çok soru çözüyordum.

Olumsuz Etkileri:

  • Sinirlilik,
  • Göğüste ağrı
  • Aşırı düşünme eğilimi sebebi ile , zaten karakterinizde olan olumlu olumsuz özellikleri daha yoğun yaşatıyor resmen. Yani kin, nefret gibi duygular veya heyecan, neşe gibi duygular hatsafhada oluyor. Bende kin gibi duygulara sebebiyet verdi o nedenle çok dikkat edin.

Nörolojiye gittiğinizde size önerildiyse bir deneyin derim. Ancak bir kullanıp bir bırakırsanız hiç iyi olmaz. Ne dozu aşın, ne de gerektiğinden az kullanın. Ben 200 mg kullanıyordum. Belki durumunuza göre 100 mg ile başlatır doktorunuz. Çok güçlü bir ilaç bu, dikkatli olmakta yarar var.

4 comments

Bir Cevap Yazın