Dermaderm Gündüz Kremi Ürün İncelemesi

Dermaderm Gündüz Kremi Ürün İncelemesi

Öncelikle araştırmalarım sonucunda, kadın erkek fark etmeksizin, cildin yaşlanmasını önlemek amacıyla 20’li yaşlarda  Gece Kremi ve Gündüz Kremi kullanılması gerektiğini öğrendim. Hatta bu noktada 21 yaş çok önemli, genç erkek ve kadın takipçilerimizin bu noktada dikkat etmesini ve yavaştan bu kremlere başlamalarını öneriyorum. Ben de açıkçası güvendiğim bir marka ve uygun fiyatlı bir ürün araştırıyordum. Küçücük kremleri çok yüksek fiyata satan abuk subuk markalar var. İnanın bana hiçbiri bu kadar etmez. En başta içten destek, ikinci sırada ise kremler yer alıyor. Hatta hormonlarınız veyahut duygu durumunuz bile dış destekten daha çok etkiler cildinizi. Tüm bu detaylara girersek kremlerin kaçıncıl etkisi olduğu konusunda içinden çıkamayız. Herne ise, bu tip kremlere para vermek istemeyenler adına ev yapımı gece kremi önerimiz bir sonraki yazıda yer alacaktır. Takipte kalınız.

Gelelim Ürün incelemesine, ürünü pttavm’den Enucuzsatinal adlı satıcıdan sipariş verdim. Fiyatı indirimli haliyle 18 TL idi. Ürünü sabahları bıttım sabunuyla temizlediğim cildime uyguladım, cildimde bir açıklanma, ton eşitlenme ve yumuşaklık gözlemledim. Açıkçası ben alerjik bir duruma rastlamadım. Kullananların memnun kalacağını düşünüyorum. Açıkçası leke ve ten ile alakalı bir problemim olmadığı için herhangi bir şey gözlemlemedim. Ben zaten tedbir amaçlı kullanıyorum bu kremi, sebebini de bir üstteki paragrafta açıkladım.

Ürün Açıklaması: Cilt lekeleri çeşitli nedenlerle cilde rengini kazandıran pigmentlerin fazla üretiminden dolayı oluşurlar. Genellikle lekeler güneş ışınlarına sürekli maruz kalan ciltte oluşur. Cilt üzerinde oluşan çil de buna örnek teşkil eder. Dermaderm leke kremi lekeye elverişli cilt tipleri için özel olarak üretilmiştir. Leke kremi lekeye elverişli cilt tipleri için özel olarak üretilmiştir. İçerisinde bulunan nemlendirici ve leke karşıtı bitki özleri sayesinde lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli:  Sabah kremi kullanacağınız bölgeyi temizledikten sonra, krem cildinize nüfus edinceye kadar dairesel hareketlerle uygulayınız. Dermaderm Gündüz Leke Giderici Krem leke olan veya renk tonunu açmak istediğiniz bölgeye güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulanır. Yaz aylarında 6 saat aralıklarla uygulanması etkisini artırması açısından çok önemlidir. Bu ürün maksimum etkisini Dermaderm Gece Leke Kremi ile beraber kullanıldığı taktirde gösterir. Yüz çevresinde leke ve erken yaşlanmaya karşı güvenle kullanılabilir. Arzu edildiği taktirde yüz bölgesini güneşten koruyucu krem olarak kullanılabilir.

Uyarı Ve Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında (25 Santigrat Derece altında), çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambalajında saklayınız. Haricen kullanım içindir. Alerjik reaksiyon görülmesi halinde kullanmayınız. Son kullanma tarihi ve parti numarası ambalaj üzerindedir.

İçeriği: Purified Water, Cetyl Alcohol, Arbutin, Phenoxythanol, Ethylhexylglycerin, Ethylhexyl Palmitate, Propylene Glycol, Octyldodecyl Neopentanoate, Methyl Glucose, Oxylbenzone Avobenzone, Octyl Methoxycinnamate, Dioleate, Beewax, Euxyl K100, Diozoxidinyl, Urea, Green Tea Extract, Arbutin

2 comments

Bir Cevap Yazın