Fakirlik İğrençtir Diyen Öğretmen Kendi Kazdığı Kuyuya Düştü!

Fakirlik İğrençtir Diyen Öğretmen Kendi Kazdığı Kuyuya Düştü!

Antalya’da Manavgat ilçesinde bir sitede güvenlik görevlisi Halil Ayaz, Apartman sakinlerinden aldığı eski kıyafetleri toplarak fakirlere dağıtıyordu. Aynı apartmanda yaşayan bir öğretmen de bu durumdan rahatsız oluyor, “sen dağıtmıyorsun, satıyorsun kesin bunları” diye güvenlik görevlisini kışkırtıyordu. Ancak Güvenlik Görevlisi bu kışkırtmalara cevap vermedi.

Kadın Öğretmenden Tuzak!

Kadın Öğretmen A.Ö, bu sefer güvenlik görevlisi kendisine saldırsın ve ondan şikayetçi olsun, mesleğinden atılsın diye onu kışkırtmak için şeytani bir plan hazırladı. Güvenlik görevlisi kulubedeyken kadın otoparkın ortasına gelerek avazı çıktığı kadar bağırmaya başladı ve güvenlik görevlisinin yüzüne bakarak,

Zenginliğinin tadını çıkar kızım, bizim dedelerimiz bile zengin, fakirlik iğrençliktir, fakirlerin çocukları özürlü doğar, mezarda ölüleri kokar, bizim mezardaki dedelerimiz bile zengin

hakaretler savurdu. Fakirleri iğrenç olmakla suçlayan ve hakaret eden kadın öğretmen, bu sayede güvenlik görevlisinin kendisine saldırmasını umdu. Çünkü güvenlik kameraları ses kaydı almıyordu. Eğer güvenlik görevlisi kışkırtmalara kulak assaydı ve kadına saldırsaydı, kameralar ses almadığı için “Güvenlik Görevlisi Bayan Öğretmene Saldırdı” diye haberler görecektik ve Güvenlik görevlisi derdini kimseye anlatamayacaktı. Ancak kadın öğretmen kendi kurduğu tuzağa kendi düştü. Çünkü Güvenlik Görevlisi Halil Ayaz, kadını gizlice cep telefonu ile kamera ve ses kaydına aldı. Bu sayede kadının yaptığı tüm iğrençlikler ifşa oldu. Bu olaydan sonra Halil Ayaz polise şikayette bulundu. Ayrıca kadın öğretmen Halil Ayaz’ın konuşma bozukluğu olan kızı ile de dalga geçti. Tüm bu olanlardan sonra kimliği açıklanmayan bir şahıs ise Güvenlik Görevlisi Halil Ayaz’ı arayarak tehditler savurdu. Polisi de savcıyı da seni de döveriz diye tehdit ettti. Ancak Halil Ayaz yine akıllı davranarak bu olayı da kamera ve ses kaydına aldı.

Gün içerisinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden arandığını belirten Halil Ayaz onlara da yaşadıklarını anlattığını belirtti. Olayla ilgili bir internet sitesinde haber çıktığını belirten Halil Ayaz, dün saat 19.00 sıralarında tanımadığı bir numaradan telefon geldiğini söyleyerek, şöyle konuştu: “Beni aradılar, bana ‘seni öldürürüz, seni keseriz, evine adam yollarız, fakirlerin kurşunları ağır olur”, buna benzer kelimeler söyledi. Ben dedim ki, “Bu işin savcılığı var, bu işler böyle olmaz, savcının hakimin verdiği kararlar geçerlidir. Sizinki geçerli değildir”. Bunun üzerine telefondaki şahıs, ‘Adliyeye gelirim, hakimi de, savcıyı da döverim. Şöyle yaparım, böyle yaparım” dedi.”  Halil Ayaz, polise giderek, kendisini tehdit eden kişiden de şikayetçi olduğunu söyledi.

Halil Ayaz, polise giderek, kendisini tehdit eden kişiden de şikayetçi olduğunu söyledi

Şimdi ise kadın öğretmenin ve telefonda Halil Ayaz’ı tehdit eden, polislere ve savcılara hakaret eden kişinin ne olacağı merak konusu.

En komik olanı da ne biliyor musunuz değerli türkçe malumat okurları? Altında 2007-2008 model peugeot olan birinin kendini zengin sanıp diğer insanları fakirlikle suçlaması. Ancak daha kötüsü ise bu zihniyette olan birinin öğretmen olması. Düşünsenize haliniz vaktiniz yerindeyken bir anda fakirleştiniz ve çocuğunuzun öğretmeni de bu kadın? Eyvah… İnsanı katil eder böyle kişiler…

Eğer Güvenlik Görevlisi bu olanları kayda almasaydı ve nefsine yenik düşüp öğretmene saldırsaydı şimdi tüm haber sitelerinde ve televizyon kanallarında bu öğretmen masum ve mağdur olarak anılacaktı. Bu yüzden nefsinize hakim olun.

Bir Cevap Yazın