Kocasını Aldatan Esra Karakuş Eşiyle Barıştı!

Kocasını aldatan ve komşusuyla ilişkiye giren, bu ilişki sonucu bir çocuğu olan ve canlı yayında sonuçlanan DNA testi sonucu doğan bebeğin komşu Cengiz’den olduğu kanıtlanınca “Elhamdülillah çocuk komşumdan” diyerek canlı yayında sevinç çığlıkları atan Esra Karakuş, Eşi Ferdi Karakuş ile barıştı. Ferdi, eşini affettiğini ve komşusu Cengiz Koraltan’ın karısıyla yatması sonucu doğan çocuğu da sahiplendiğini söyledi.

Sosyal medya hesabı Facebook’tan mutluluk pozları paylaşan genç kadın kendisine gelen eleştirilere ise, “Silen silsin isteyen konuşsun istemeyen konuşmasın. Hata yaptıysam kendime, her koyun kendi bacağından asılırmış. Ben hesabımı verdim. Gerisini Allah bilir. Kimseye hesap verecek zorunluluğum yok. Eski defterlerimi açmadan konuşsunlar ricam olur. Benim fotoğraf altıma yorum yazarken eski mazilerimi karıştırmayın. Rica ederim sizden” açıklamasıyla kendisine gelen tepkilere cevap verdi.

Esra ve Ferdi çiftinin birlikteliğinin devam ettiği, Esra ile Ferdi’nin ortak Facebook hesapların yapılan paylaşımlarda bir hayli de mutlu bir hayat sürdükleri görüldü.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s