1 Hafta Boyunca Fitness Professional Supergrowth Saç Uzatan Bakım Yağı Kullandım!

Öncelikle bu yazımda 1 hafta boyunca iher gün kullandığım yağın gözlemini yapacağım, daha detaylı anlatım için uzun süreli kullandığım Fitness Professional Supergrowth Saç Bakım Yağı Ürün İncelememizi inceleyiniz;

Fitness Professional Supergrowth Saç Uzatan Bakım Yağı Ürün İncelemesi – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Ürünün kıvamından daha önce bahsetmiştim, yapışkan bir kıvamı var, Dax Supergro’dan da daha yapışkan, ancak çok bereketli bir ürün olması çok sevindirici. Ben 7 gün boyunca bu ürünü her gün saç derime uyguladım, 1- 2 kez de saçımın tamamına uyguladım. Ürünü 1 Mart 7 Mart arasında 7 gün kullandım. Birkaç günlüğüne de inversion metodu ile kullandım, yani ısıtarak. Metodu bilmeyenler için;

Inversion Metodu Nedir ? Inversion Metodu İle Saç Uzatma – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Ancak burada sizi uyarmam gereken nokta var, ben benmari usülü erittikten sonra, nasıl bir kıvamı varsa, ılımaya bırakır bırakmaz tekrar katılaştı. Ben de haliyle tekrar benmari usülü eritmek zorunda kaldım. En kötü 30 – 40 saniye bekletin ve saçlarınıza uygulayın. Ancak zaten üretim metodu tıpkı hindistan cevizi yağı gibi katı halde olduğu için, bence siz bu ürünü elinize alıp ellerinizi birbirine sürterek ısı kazandırıp öyle saç derinize uygulamalısınız.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Saçlarımı neme doyurdu. (Saçlarımı en çok nemlendiren yağ bakımı bu oldu)
  • Saçlarım parladı. (Ürünü bıraktığımda da saçlarımın nemi yok olmadı, etkisi çok güçlü)
  • Saçlarıma hacim verdi. (Kalın telli saçlarım olduğundan daha hacimli durdu.)
  • Saçlarımı uzattı. (1.5 cm’lik uzama gözlemledim bu süreçte.)
  • Saçlarımı yumuşattı. (Sertleşmeye meyilli saçlarım saten dokusuna döndü, yumuşacık oldu yani.)

Ben bu ürünü kirpiklerime uyguladım. Çok hızlı bir uzama gözlemledim. Kalın kaşlardan hiç haz etmediğimden kaşlarımda uygulamadım. Ancak kaş bakım yağı olarak uygularsanız kesinlikle uzama ve kalınlaşma gözlemlersiniz. Yani demem o ki ürünü hem saç hem kirpik bakımı için kullanın.

Ürün Açıklaması

Fitness Professional Supergrowth Saç Uzatan Bakım Yağı 240gr YAVAŞ UZAYAN SAÇLAR İÇİN ÖZEL BAKIM YAĞI! Kullanım Talimatı: Saç yıkama işleminizden 1 saat öncesinde, nohut büyüklüğü miktarında Supergrowth ürününü sadece saç derisine masaj yaparak uygulayınız. Saçın boy ve uçlarına kullanmanız gerekli değildir. Saç bakım rutininize göre haftada minimum 2 kez kullanmanız tavsiye edilir. • İçerdiği botanik yağlar sayesinde saç ve saç derisini besler. • Günlük veya haftalık bakım olarak rahatlıkla kullanılır. • Kısa zamanda saçınızda fark edilir yumuşaklık, parlaklık ve canlılık sağlar. • Nem kaybına karşı saçın direncini arttırır. • Saç uçlarını tedavi etmeye, kırılmaları önlemeye yardımcı olur.

Supergrowth Saç Uzatan Bakım Yağı Sam Fitness Professional Supergrowth Saç Uzatan Bakım Yağı & Saç Bakım Yağı, yavaş uzayan saçlar için üstün teknoloji kullanılarak özel olarak üretilmiştir. Etkileri: • İçerdiği botanik yağlar sayesinde saç ve saç derisini besler. • Günlük veya haftalık bakım olarak rahatlıkla kullanılır. • Kısa zamanda saçınızda fark edilir yumuşaklık, parlaklık ve canlılık sağlar. • Nem kaybına karşı saçın direncini arttırır. • Saç uçlarını tedavi etmeye, kırılmaları önlemeye yardımcı olur. Supergrowth Nasıl Kullanılır? Saç yıkama işleminizden 1 saat öncesinde, nohut büyüklüğü miktarında Supergrowth ürününü sadece saç derisine masaj yaparak uygulayınız. Saçın boy ve uçlarına kullanmanız gerekli değildir. Saç bakım rutininize göre haftada minimum 2 kez kullanmanız tavsiye edilir.

Uyarı: Supergrowth’u çok miktarda uyguladığınızda saçınızdan arındırmanız çok zor olacaktır. Lütfen kullanım talimatlarına göre uygulayınız. Arındırma işlemini kolaylaştırmak için ilk aşamada saçı ıslatmadan önce şampuan ya da kullandığınız doğal bir sabun kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sonrasında su ile durulayabilirsiniz.

İçerik Listesi/ İçindekiler;

One comment

Bir Cevap Yazın