1 Hafta Boyunca Any Klaen Zeytinyağı Özlü Saç Bakım Yağı Kullandım!

Ürünü Ocak ayında, Sosyetikavm’den 28 TL’ye satın almıştım. Açıkçası bu markanın Saç Bakım Yağı fiyatlarına bakarsak bu fiyat çok uygun geldi. Bu da bana sahte olabileceğini düşündürdü ancak bunu hiç bilemeyeceğim. Açıkçası ürünün kutusunu açar açmaz Amla yağı ve zeytinyağı kokusunu alıyorsunuz. Başta endişe duydum sadece zeytinyağı var diye mi bu kadar para verdim, sırf reklam ürünü mü acaba diye ama içeriğine bakılırsa öyle değil. Muhtemelen içinde baskın olarak bunlar var. Açıklamasında da saç uzamasına yardımcı olduğu belirtiliyor. Zaten ben bir saç bakım ürününü o nedenle satın alırım…. Peki ürünü nasıl uyguladım? Ürünü ellerime birkaç damla sıkarak, ellerimi de birbirine sürterek ısı oluşturup saçlarıma uyguluyorum. O esnada bağdaş kurarak oturuyorum ve saçlarım kafam baş aşağı oluyor. (Bu kan akışı için) Sonra ürünü dakikalarca masaj yaparak saç diplerime iyice yediriyorum. Kalanını kuru saç uçlarıma ve saç boyuma uygulayarak işlemi sonlandırıyorum. Birkaç kez de, ürünü benmari usülü ısıtarak saçlarımda kullandım. Çok kısa süre uygulayın. Saç derinizi yakarsınız yoksa. Böylece inversion metodunu layıkıyla uygulamış oldum. Bu arada, bilmeyenler için inversion metodu;

Inversion Metodu Nedir ? Inversion Metodu İle Saç Uzatma – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Gelelim Ürünün Bendeki etkilerine;

  • Saçlarımın uzamasını hızlandırdı. 36.5 cm olan saç kısmım 38 cm oldu. (Ki ay takvimine göre 3 aydır saç kesmeme rağmen, ancak ben düzgün beslendiğimden, beslenme + bakım bunu ikiye katlıyor. Yani normalde olsa 0.75 cm uzama olur o kadar sürede. Bu arada şu mantıkla düşünmeyin, 1 haftada 1.5 cm uzadı, 4 haftada 6 cm uzar. Yok öyle bir mantık. Hiçbir zaman da işlemez. Mutlaka diğer haftalarda saça alışma olacağından uzama hızı yavaşlar ve etkisini yitirmeye yaklaşır.
  • Saçlarımı parlattı. Doğal Küllü koyu sarı saçlarımın sarı telleri daha çok ön plana çıkıyor.
  • Saçlarımı nemlendirdi. Zaten bu en beklediğim özelliği idi. Zeytinyağı içeriğinden ötürü.

Tavsiye eder miyim, ederim. Bir de İndirime girdiğinde alın böyle ürünleri. Yoksa çok pahalıya satılıyor.

Bu arada bir karar aldım, kirpik uzatmaya başlayacağım. Bunun için de bu gibi yağlardan artanlarını, 10 ml’lik veya 50 ml’lik şişelere ekleyip kirpiklerime masaj yaparak uygulayacağım. Böylece yağların etkileri kesinleşecek. Lütfen bizleri takipte kalın.

1 Hafta Boyunca Any Klaen Zeytinyağı Özlü Saç Bakım Yağı Kullandım!” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s