CHP’de Tecavüz Vakaları Artıyor…

Başta CHP olmak üzere Muhalefet yıllardır AKP’li çevrelerin ve Ensar Vakfının pisliklerini anlatırken kendi içine bakamaz oldu. Aynayı kendine doğrultamadı. Haberler her gün ortaya dökülüyor ve CHP’deki tecavüz vakaları ortaya çıkıyor. Maalesef ki particilik insanların öyle bir içine işlemiş ki sırf kendi partisinden biri başkasına tecavüz etti diye utanmadan tecavüzcüyü savunacak derecedeler. Bazıları da parti ile ne alakası var bu olayın diyor. Karşı taraf yapınca topyekün karşıt partiyi suçlayanlar olayı kendi partisinden biri yapınca bu şahıs meselesi diyorlar. Bir taraf Atatürkçüyüz diyor diğer taraf Allah kitap diyor ve milyonları götürüyor, tecacüzler havada uçuşuyor. Yazık gerçekten. Hâlâ daha mevcut partilerden medet umanlara şaşıyoruz.

Veli Ağbaba’nın atadığı CHP Kale İlçe Başkanı Süleyman Karabulut 16 yaşındaki kıza tecavüz etti! CHP olaya sessiz kaldı

Bir televizyon programında ortaya atılan iddialar üzerine yazılı bir açıklama yapan AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, iddiaların takipçisi olacaklarını belirterek, CHP’nin bu konuda sessiz kalmasını eleştirdi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın referansı ile ataması yapılan CHP Kale İlçe Başkanının 16 yaşında bir kız çocuğunu istismar haberleri ile kahrolduklarını belirten Koca, “Üzülerek belirtmek isterim ki Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde defalarca gerçekleşen taciz, tecavüz olaylarına karşı zerre tepki göstermeyen, ses çıkarmayan CHP’li yöneticiler, ilimizde cereyan eden bu son olay ile birlikte yine kafalarını kuma gömmüş vaziyetteler. Bir kız çocuğuna tecavüz eden parti temsilcileri ile alakalı dahi adım atamayan, omurgalı bir duruş sergileyemeyen CHP’li yetkililer bu vahim hadisenin maalesef karşısında değil de arkasındaymış gibi bir duruş sergilemişlerdir” dedi.

Skandalın ortaya çıkmasından çekinen CHP’li başkanın, çocuğun ailesine sessiz kalmaları için yüklü miktarda para verdiği de iddia edild

Bir Cevap Yazın