2021 WWE Backlash Maç Tahminlerim

Rhea Ripley – Demi Bennett

Maç 16 Mayıs gecesi olacak. Muhtemelen 17 Mayıs’ta da sonuçları buraya yazacağım. Maç kartları aşağıda yer almaktadır.

Dolph Ziggler ve Robert Roode vs Rey Mysterio ve Dominik Mysterio

Ömrümde bu kadar saçma bir maç görmedim. Dominik Mysterio kim, Dolph Ziggler kim? Tekli maçta da Dolph’u yendi gösterdiler. WWE’nin en saçma maçları arasında olabilir. Tabi ki tarafım Dolph Ziggler ve Robert Roode ama, WWE’nin baba oğul şampiyon yapma gibi saçma bir planı var herhalde. O nedenle Rey Mysterio ve Dominik Mysterio kazanabilir.

Charlotte Flair vs Rhea Ripley vs Asuka

Charlotte’un bu maçta olmasının saçmalığı, Rhea Ripley ise Asuka’yı yenmekten bıktı, Asuka yenilmekten bıkmadı cidden. Charlotte sevdiğim güreşçi olmasına rağmen defalarca kemer aldığı için abartılmış bir güreşçi benim gözümde. Kesinlikle birkaç yıl kemer almaması gerekiyor. Bunun yanında Asuka da kemerlere doydu. Onun da birkaç yıl kemerden uzak kalması gerek. Rhea Ripley… Kendisi de kemerler aldı ancak diğerleri kadar abartılan bir güreşçi değil ve En beğendiğim en sevdiğim güreşçidir Heel Bayley ile birlikte. Hem tarafım tabi ki Rhea Ripley, hem de kazananın Rhea olma ihtimali yüksek. Ayrıca Rhea Ripley’i Heel karakter olarak çok seviyorum. Hem de Rhea kemeri kazanalı çok olmadı yani, bu kadar kısa sürede kaybettirilmemeli güreşçilere.

Braun Strowman vs Bobby Lashley vs Drew Mcintyre

Son zamanların 3 şişirilmiş balonu. Bunlar yüzünden erkeklerin güreşine istemeden bakıyorum. Açıkçası bu maçı Drew McIntyre kazanmasın da, kim kazanırsa kazansın diye düşünür oldum cidden… Ancak son zamanlarda Bobby ve Drew fazla ön plana çıktı, Braun ise 2018’lerde tam bir şişirilmiş balon iken, son yıllarda bir süredir yeniliyordu. Muhtemelen Braun Strowman olabilir. Tarafım da Braun Strowman

Bianca Belair vs Bayley

İkisi de sevdiğim güreşçi olmakla birlikte, Bayley’in Heel halini çok sevdiğimden, tarafım Bayley ancak kazananın Bianca Belair olması daha muhtemel. Hem de Bianca Belair kemeri kazanalı çok olmadı yani, bu kadar kısa sürede kaybettirilmemeli güreşçilere.

Roman Reigns vs Cesaro

Tarafım tabi ki de Cesaro, ancak face hali ile bile yenildiğini hatırlamadığımız Roman Reigns’in yeni hali yenilme ihtimali de düşük. Ben bu maçı Cesaro’nun kazanması taraftarıyım. Yıllarca hak ettiği yerleri göremedi. WWE yeni yeni anlıyor değerini herhalde. Tarafım Cesaro’nun Universal Champion olması ancak WWE bu, o nedenle kazananın Roman Reigns olma olasılığı yüksek, ancak yine de umarım Cesaro kazanır.

One comment

Bir Cevap Yazın