Yeni Kadınlar Takım Şampiyonları: Tamina ve Natalya!

14 Mayıs Cuma Gecesi Smackdown’da Nia Jax & Shayna Bazsler vs Tamina & Natalya maçı gerçekleşti. Ben uzun süredir bu ikilinin şampiyon olmasını bekliyor, ancak WWE’nin bunu daha sonralara saklayacağını düşünüyordum. WWE cidden beni şaşırttı ve çok mutlu oldum. Yorumlarda da gördüğüm kadarıyla çoğu kişi benim gibi sırf Tamina için sevinmiş. Senaryo da olsa Natalya Smackdown Kadınlar kemerini taşımıştı. Ben Tamina’nın da Smackdown Kadınlar kemerini almasını istiyorum. Hatta Bianca’yı yenen kişinin Tamina olmasını isterim. En sevdiği güreşçilerden olan Bayley, geçen sene hem Smackdown Kadınlar Şampiyonu hem de Kadınlar Takım Şampiyonu idi, yetmezmiş gibi takım arkadaşı Sasha da hem Raw Kadınlar Şampiyonu, Hem de Kadınlar Takım Şampiyonu olmuştu. Böyle abartılı kemerler bu güreşçilere veriliyor da, Tamina gibi güreşçilerin neyi eksik? Umuyorum ki Takım Şampiyonluğundan sonra kendisi Smackdown Brandinde olduğu için, Smackdown Kadınlar Şampiyonu olur.

Geleceğin Kadınlar Takım Şampiyonları Olması Gereken İsimleri: Tamina ve Natalya! – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Bu malumatı yazdığım günün sonunda bunun gerçekleşmesi çok iyi oldu.

Umuyorum ki, WWE Tamina’ya sadece bunu yeterli görmez. Diğer güreşçiler şampiyonluktan bir başka şampiyonluğa geçerken Tamina’nın Takım Şampiyonu olması hiç de adaletli bir durum değil. Üstelik kendisi güreşçi kökenli birisi.

Bir Cevap Yazın