WWE 2021 Backlash Maç Sonuçları

Bir önceki malumatımda, maç tahminimden bahsetmiştim.

2021 WWE Backlash Maç Tahminlerim – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Nihayetinde hiç şaşırmadığım sonuçlar gerçekleşti.

  • Dolph Ziggler & Robert Roode vs Rey Mysterio & Dominik Mysterio maçı, Rey Mysterio’nun ve oğlunun galibiyetiyle sonuçlandı. Tahmin edebileceğimiz bir durumdu bu.
  • Charlotte Flair vs Rhea Ripley vs Asuka maçı, Rhea’nın kemerini korumasıyla sonuçlandı. Olması gerektiği gibi. Bence artık WWE balon güreşçileri kemerden uzun süre uzak tutmalı. Kemerlere doydular zaten. Hele ki ben Charlotte’u ve Asuka’yı çok yetenekli bulmama rağmen bu kadar abartılmalarından çok sıkılmış durumdayım.
  • Braun Strowman vs Bobby Lashley vs Drew McIntyre maçı, Bobby Lashley’in kemerini korumasıyla sonuçlandı. Drew de Bobby de son zamanlarda çok abartıldılar. Ancak Bobby’nin abartılması bana göre daha mantıklı. Maç sonunda, iyi bari en azından Drew kazanmadı dedim. Ama Braun da bence gelecek kemer sahibi.
  • Bianca Belair vs Bayley maçı Bianca’nın kemerini korumasıyla sonuçlandı. Bayley’i daha çok sevmeme rağmen, Bianca’nın kazanmasıydı mantıklı olan.
  • Roman Reigns vs Cesaro maçı da hiç şaşırmadığımız gibi Roman Reigns’in kemerini korumasıyla sonuçlandı. Umuyoruz ki Cesaro gelecek kemer sahibi olur. Tabi Paul Heyman var iken bu biraz zor gözüküyor.

Bir Cevap Yazın