1 Ay Boyunca Dax Supergro Saç Güçlendirici Bakım Yağı Kullandım

Açıkçası Dax Supergro yıllardır ilgimi çeken bir ürün olmuştur. Çünkü saçlarımda uzama hep gördüm, ancak bunda Dax’ın etkisi oldu mu olmadı mı anlamak çok zor oluyordu. Bir de yani uzun dönem kullandığım için de emin olamıyordum. 2018 – 2020 arası hep Dax Supergro kullandım. Saçlarımda ciddi uzama gözlemlemiştim. Ancak saç kırıklarından nefret ettiğimden yarısını kesmiştim. E haliyle saç uzatan ürün arayışlarına başvurdum. Tabi ilk aklıma gelenlerden biri de Dax Supergro idi. 1 ay boyunca haftada 2 – 3 kez düzenli olarak kullanınca, tamam dedim. Bu ürün kesinlikle etkili. Hatta kardeşim uzakta olduğundan, kendisi ile görüntülü konuştuk. Saçların uzamış dedi. Ben de kendisinin bana hediye ettiği Dax Supergro’dan ötürü olduğunu söyledim. Bu ürün gerçekten saç uzatıyor arkadaşlar. Bazıları 2 – 3 ay sonra etkisini gösteriyor demiş, yalan. Kirpiklerimde uygulamam risk iken defalarca uyguladım kaldı ki kirpik saça benzemez belli bir seviyede kalır, o dahil uzamıştı. Yalnız kaşlarıma sürmedim. Ancak eminim ki onu da uzatırdı.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Saçlarımın hızlı uzamasını sağladı. 3 cm’lik uzama gözlemledim. (Sağlıklı beslenmenin de etkisi var muhakkak)
  • Yeni yeni bebek saçlar çıkardı. Bu yağı ne zaman düzenli uygulasam, hep beyaz beyaz, sonradan sarıya dönüşecek olan bebek saçları çıkarıyor bende.
  • Kirpiklerimin hızlı uzamasını sağladı. Keşke ölçüm yapabilseydim, sadece gözlemime dayanarak söyleyebiliyorum ancak eminim uzattığından. Birdaha alacağım zaman ölçüm yapacağım.
  • Saç dökülmeme fazla etki etmemiş olabilir. Yani saç dökülmem varsa da çok çok az azaltmıştır. Saç dökülmesinin hormonal sebepler dışında, tarağı yanlış kullanma, yanlış kozmetik ürünler alma gibi sebepler de olabilir.

Dax Supergro içerik listesini merak edenler için;

Dax Supergro Saç Bakım Yağı Maskesi Ürün İncelemesi – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Dax Supergro’nun 1 haftalık kullanımım sonucundaki etkisini merak edenler için;

1 Hafta Boyunca Dax Supergro Yavaş Uzayan Saçlara Özel Saç Bakım Yağı Kullandım – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

One comment

Bir Cevap Yazın