Gotik Tarza Sahip Olanlar İçin En İyi Alışveriş Siteleri

Malum, Türkiye’de bu tarz ürünleri satan siteler çok az. Ve gotik tarzı sevenler için bu rahatsız edici bir durum. Öyle ki harness tarzı ürünler için illa fantezi kıyafetleri satan siteler çıkar karşınıza. Oysa bu tarz ürünler günlük kıyafetlerde de çok uyumlu durur. Bacak kemeri, bel kemeri, göğüs kemeri vesaire.

Gelelim Gotik tarz için en iyi alışveriş sitelerine;

  1. Carpe Butik

Gerek fiyatlarının uygunluğu, gerek çok tarz ürünler bulunması sebebi ile 1 numaradır. Gotik kemerlerimi ve kolyelerimi buradan aldım.

Carpe – Tüm Gençlerin Modadaki En Güvenilir Buluşma Noktası!

2. Köstebek Store

Bu siteyi çoğu kişi bilir, her ne kadar artık fiyatları artsa da, yine de gotik tarzda güzel ürünler bulunmakta.

Eğlenceli Alışverişin Adresi (kostebek.com.tr)

3. Amazon

Türkiye’deki şubesi bulunmadan önce de, 2015 – 2016 yıllarında çok bakardım Amazon’dan gotik kıyafetlere, ancak alışveriş yapmaya da çekinirdim. Burada da gotik tarza çok uygun kıyafetler bulabilirsiniz.

Amazon.com.tr: Elektronik, bilgisayar, akıllı telefon, kitap, oyuncak, yapı market, ev, mutfak, oyun konsolları ürünleri ve daha fazlası için internet alışveriş sitesi

4. Kikiriki

Fiyatları diğerlerine nazaran daha pahalı da olsa, çok tarz ürünler bulunuyor. 2 yıldır sürekli incelerim ürünlerini.

Kadın Giyim Online Alışveriş | Kikiriki

5. Trendyol

Buradan, zincirli gothic kemer almıştım. Çok memnun kalmıştım. Harness ürünleri olarak da alabilir, onlarla da günlük gotik kombinler yapabilirsiniz.

En Trend Ürünler Türkiye’nin Online Alışveriş Sitesi Trendyol’da

Bonus:

En gotik kıyafetler aslen burada. Ancak fiyatlar doğal olarak çok pahalı olduğundan, çekiniyorum. Bizzat dükkanına uğrayıp almayı isterim.

Kafes Gotik Giyim – Ana Sayfa | Facebook

Bir Cevap Yazın